Relaks narciarski w kamperze?

Kamperem na narty?

Zima rozkręca się pełną parą, w górach leży już śnieg. Zaczynają się poszukiwania miejsc noclegowych, karnetów. Zarezerwujemy, zapłacimy, a tu bęc, śnieg topnieje, pada deszcz, a my siedzimy w wynajętym apartamencie. Jeśli taki scenariusz zimowych wakacji Cię nie satysfakcjonuje, to powinieneś pomyśleć o skontaktowaniu się z firmą Campernord.pl, i wynajęciu kampera, czy też kupieniu własnego… Kamper to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią marnotrawić czasu z powodu nieodpowiedniej pogody, w szczególności zimą, kiedy deszcz jest wyjątkowo nieprzyjemny.

Zimowe możliwości kampera

Kampery nowej generacji są w pełni dostosowane do podbijania zimowych kurortów. Bagażniki dostosowane są do przewożenia nart, osuszania butów, pakowania kurtek zimowych. Problemy logistyczne i techniczne po prostu nie istnieją. Piecyki działają sprawnie i bezproblemowo, radzą sobie w naprawdę niskich temperaturach. A i coraz więcej kurortów narciarskich organizuje odpowiednie place dla narciarzy przyjeżdżających kamperami na stokowe szaleństwa. Wyjazd kamperem pozwala być niezależnym, podążać za dobrą pogodą, wybierać najlepsze stoki i zmieniać swoją trasę wedle potrzeb. Nie każdy kamper nadaje się na zimowe wyjazdy, producenci tworzą kampery zimowe, jak i letnie. Dlatego zanim wybierzecie się w podróż sprawdźcie czy Wasz kamper pozwoli Wam czuć się zimą lepiej niż w apartamencie o wysokim standardzie, czy też lepiej, abyście taki apartament mimo wszystko wynajęli. Funkcjonuje już bardzo dużo wypożyczalni, które oferują wynajem kamperów zimowych, umożliwiających swobodne podróżowanie w najzimniejsze regiony.

4 myśli na temat “Relaks narciarski w kamperze?

  1. Kampery są super o każdej porze roku! Ja uwielbiam kampery i uwielbiam jeździć nimi na wakacje. To świetna przygoda, w żadnym hotelu nie doświadczycie tego, co na kamperze.

  2. To jest super sprawa dla większego grona ludzi. Mały przenośny domek, w którym wszystko znajdziesz. Ja osobiście nie lubię wypraw w zimę ale gdybym była zmuszona na pewno rozważyłaym taką opcję kampera.

Dodaj komentarz