Oczyszczanie organizmu - lepsze samopoczucie już dziś

Oczyszczanie organizmu – lepsze samopoczucie już dziś

Rano trudno Ci się zwlec z łóżka, dopiero duża kawa budzi Cię do życia. W lustrze widzisz podkrążone oczy, bladą, ziemistą cerę, cienie pod oczami, które coraz trudniej maskować makijażem. Masz mało energii, bez kawy trudno Ci zebrać myśli. Ciągle się spieszysz, nie masz czasu na porządny posiłek, w biegu zalewasz wrzątkiem zupkę instant albo przegryzasz batonika. Po pracy padasz na kanapę i zamawiasz pizzę albo odgrzewasz danie z mrożonki. Wieczorem padasz z nóg, nie masz ochoty na spacer, najchętniej nie wstawałabyś z kanapy. Masz problemy trawienne – chociaż jesz mało z braku czasu, Twój brzuch jest wzdęty, czujesz się, jakby zalegały w nim kamienie. Mimo ciągłego zmęczenia, kiepsko sypiasz. Jeśli ten opis przypomina Ci Twoje odczucia – Twoje ciało daje Ci sygnały, których nie możesz przegapić.

Twój organizm potrzebuje odnowy w postaci detoksu, oczyszczenia z nagromadzonych toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii. Niezdrowy tryb życia nie pozostaje bez wpływu na funkcjonowanie naszego ciała, bez regularnego oczyszczania ten stan będzie się pogarszał i możemy mieć problem z powrotem do dawnej formy. Nawet o samochody dbamy lepiej niż o siebie samych – przeglądy, wymiany płynów, dolewanie oleju. Naszemu ciału też należy się przegląd i regeneracja. Spróbuj, a szybko odczujesz poprawę. Po detoksie usprawnia się trawienie, bo jelita są odciążone, nabierasz energii, polepsza się stan skóry, lepiej się czujesz i lepiej sypiasz. Nie czekaj, aż będzie za późno, zadbaj o oczyszczanie organizmu.

4 myśli na temat “Oczyszczanie organizmu – lepsze samopoczucie już dziś

  1. Myślę, że trzeba dbać o siebie ale bez przesady. Nie możemy odmawiać sobie wszystkiego, co lubimy i na co mamy ochotę. Wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilościach.

Dodaj komentarz