Lego Architecture

Lego Architektem

Poszukujesz dobrego sposobu na domowy relaks? Chcesz się odprężyć i zapomnieć o całym stresie z pracy? Zespół Strefy Relaksacyjnej poleca do tego wspaniałe zestawy Lego Architecture – klocki Lego stworzone z myślą o dorosłych. Jeśli pamiętacie, ile frajdy przynosiło Wam bawienie się Lego, to już dziś, możecie powrócić do tamtych uczuć i z pełnym przyzwoleniem dla dorosłych, bawić się w budowniczych, architektów i podróżników jednocześnie.

A ty inżynierem

Lego Architecture to zestawy klocków przedstawiających najciekawsze budowle świata, bądź miejsca, o których uczymy się z podręczników szkolnych. Dzięki nim, możecie we własnym domu postawić Biały Dom, ułożyć Wenecję czy Fontannę Di Trevi. Klocki Lego Architecture to wspaniała propozycja zabawy, która, jak wszystkie badania dowodzą, wspaniale wpływa na układ nerwowy człowieka dorosłego, pobudzając twórcze myślenie, niezbędne w pracy i w domu. Dzięki nim nie będziecie musieli tłumaczyć się nikomu, dlaczego się bawicie – to klocki przeznaczone dla dorosłych! Wyglądają poważnie, są znacznie bardziej eleganckie, w stonowanych kolorach, w większym rozmiarze. Lego Architecture z pewnością wprawią Was w dobry nastrój i rozbuchają marzenia o dalekich podróżach, poznawaniu świata. Dostępne są u dystrybutorów firmy Lego, np.wrocławskiej firmy Lubię Klocki! 

Nie czekajcie. Budujcie i relaksujcie się!

 

5 myśli na temat “Lego Architecture

  1. Kupiłam te klocki moim rodzicom z okazji świąt i byli zachwyceni, zaraz po kolacji zaczęli układać swój Nowy Jork i teraz czekają na kolejne elementy z kolekcji.

    1. Mega tęsknię za Lego! Myślicie, że to nie będzie trochę siara jak kupię sobie taki zestaw? Wiem, że to jest Lego dla dorosłych ale nie wiem czy zabawa tym w moim wieku jest dobrym pomysłem.


      http://davidts24.pl/

Dodaj komentarz