reklama dla firmy

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
piramidka
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2019, 8:58

Re: reklama dla firmy

Post autor: piramidka »

To zupełnie nie moja bajka, więc nie chcąc tylko zaszkodzić własnej firmie, postawiłam na agencję http://primaverapr.pl/ która tym zajmuje się od lat. Poznali markę, ofertę i pod to przygotowali odpowiednią taktykę, opartą o techniki marketingu internetowego. A ja w wyniku tego mam znacznie więcej zapytań ofertowych, na czym mi zależało.
Reniś

Re: reklama dla firmy

Post autor: Reniś »

gość pisze: 18 wrz 2021, 0:54 Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Z okazji zbliżających się świąt pomyśl też o prezentach dla pracowników, klientów czy dostawców. To miły gest, który wiele znaczy. Sprawdź ofertę https://www.art-office.pl/swieta/ . Jest w czym wybierać.
paulaaa

Re: reklama dla firmy

Post autor: paulaaa »

Gadżety reklamowe to rzecz, w którą zdecydowanie warto inwestować. Moim zdaniem warto inwestować w różne formy reklamy. Konkurencja w każdej branży jest tak duża, że trzeba zadbać o swoja widoczność. Reklama internetowa moi zdaniem jest obecnie najlepsza. Jednak za tego typu zadania nie ma się co zabierać samemu. Bez branżowej wiedzy bardzo ciężko. Zdecydowanie lepiej zlecić to specjalistom. Ja swojego znalazłam po zapoznaniu się z tym artykułem https://www.devagroup.pl/blog/piotr-pol ... 17-on-line .
ODPOWIEDZ