Książki do hiszpańskiego

Wszystko o rozwoju, nauce, dokształcaniu się i motywacji. Polecamy kursy i szkolenia, podpowiadamy, gdzie zdobywać certyfikaty i jak dążyć do samorealizacji.
Awatar użytkownika
Rita
Posty: 46
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:41

Książki do hiszpańskiego

Post autor: Rita »

Niedługo zaczynam kurs języka hiszpańskiego i szukam dobrych książek. Koleżanka poleciła mi jedną, która jest dosyć stara i nie ma już jej w księgarniach. Znalazłam ją w antykwariacie internetowym http://literacki24.pl/ - z tego co widzę to w dobrym stanie i za niewielkie pieniądze. Czy jest tu ktoś kto uczy się tego języka? Może polecicie mi jeszcze jakieś książki?
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Książki do hiszpańskiego

Post autor: Zrelaksowana »

A skoro już mowa o nauce języków obcych, to czy macie możliwość brania udziału w takich kursach w firmach, w których pracujecie? Z tego, co mi wiadomo, to są szkoły językowe, które oferują na przykład Angielski dla firm Lublin jest dużym miastem, więc jestem przekonana, że i tam się taka szkoła znajdzie. Moim zdaniem to bardzo fajnie, że niektóre firmy dbają o rozwój i podnoszenie kompetencji swoich pracowników.
Awatar użytkownika
Ultrafara
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:25

Re: Książki do hiszpańskiego

Post autor: Ultrafara »

Zawsze jakiś dodatkowy język obcy się przyda przecież:) Warto o to zadbać, bo żyjemy w takich czasach, że warto po prostu znać języki obce, na rynku pracy będzie się wtedy o wiele bardziej atrakcyjnym pracownikiem. Jak uczyć się języków to od najmłodszych lat oczywiście, można zrobić tak jak ja i zapisać swoje dziecko do przedszkola, gdzie uczy się dzieci już języków w bardzo przyswajalnej formie. Przedszkole Te Vizja Morena właśnie ma taką ofertę, jest to prywatne przedszkole.
ODPOWIEDZ