Spadek Trójmiasto. Jaki prawnik??

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Roska82

Spadek Trójmiasto. Jaki prawnik??

Post autor: Roska82 »

Spadek, który ostatnio dostałam okazał się posiadać też ciemną stronę - dług. Jest ogromny, a ja nie wiem co mogę teraz zrobić i czy coś w ogóle można jeszcze zrobić. Dlatego szukam prawnika z Trójmiasta z doświadczeniem w takich sprawach.
Franek12

Re: Spadek Trójmiasto. Jaki prawnik??

Post autor: Franek12 »

Zdecydowanie Pan Michał Mindykowski. W tym trudnym czasie będzie w stanie okazać Ci empatię, ale jest też bardzo konkretny i doświadczony. Myślę, że właśnie kogoś takiego teraz potrzebujesz.
Wiktor05

Re: Spadek Trójmiasto. Jaki prawnik??

Post autor: Wiktor05 »

Sprawy spadkowe bywają trudne i skomplikowane także pod kontem emocji, które wciąż towarzyszą także po utracie ukochanej osoby. Dlatego polecam mecenasa nie tylko dobrego, ale też empatycznego - Michała Mindykowskiego. Na pewno pomoże w Twojej sytuacji.
Sasek329

Re: Spadek Trójmiasto. Jaki prawnik??

Post autor: Sasek329 »

I co? Kontaktowałaś się z Panem Mindykowskim? Bo faktycznie jest to osoba, która może pomóc nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Ma po prostu ogromne doświadczenie, które daje mu nieograniczone możliwośći.
roska82

Re: Spadek Trójmiasto. Jaki prawnik??

Post autor: roska82 »

OK. Jak zwykle się nie zawiodłam! Niedługo skontaktuję się z Panem Mindykowskim i zobaczymy co mi powie. Chociaż traciłam już nadzieję, teraz wierzę że wszystko może skończyć się dobrze.
ODPOWIEDZ