mleko modyfikowane Bebilon

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
doska

mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: doska »

Mamusie czy Bebilon to dobre mleko? Chcę przejśc już na karmienie mlekiem modyfikowanym, zastanawiam się głównie nad Bebilonem, słyszałam ze doz ma świetne ceny na to mleko

arton
mariola55

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: mariola55 »

to prawda, moje dziecko jest na bebilonie i właśnie w doz kupujemy, w mojej okolicy to zdecydowanie najtańsze miejsce na zakup tego mleka i już przestałam zamawiać online
lisiczka

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: lisiczka »

To tak jak i u nas, moja córka jest na Bebilonie i właśnie też zauważyłam, że w DOZie mają najlepszą cenę na Bebilon szczególnie stacjonarnie, więc kupuję już tylko u nich.
matylda25

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: matylda25 »

A jakie mleko wybieracie dla swoich maluchów, jaki rodzaj Bebilonu? Muszę spróbować czy mojemu synkowi by podpasował, przejdę sie do DOZ i może wezmę na próbę.
Ismena

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: Ismena »

Ja akurat kupuję Bebilon Profutura, ale wiem, że każda wersja tego mleka w DOZie jest najtaniej, dlatego warto sprawdzić co akurat podpasuje Twojemu dziecku.
hanuszka

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: hanuszka »

U nas teraz na tapecie jest mleko początkowe z Bebilonu, niestety karmienie piersią nie było mi pisane... ale z wyboru mleka jestem zadowolona, w DOZie faktycznie najtańsze.
liryska

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: liryska »

My też przerabialiśmy mleko początkowe Bebilon, super nam się sprawdziło, maluch zdrowo rośnie. W dozie stacjonarnie faktycznie Bebilon wychodzi bardzo korzystnie cenowo.
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 53
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:53

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: Karola »

Jeśli chodzi o mleko to dobrze wiedzieć, że na rynku dostępne są mleka początkowe które można stosować od urodzenia dziecka. Jest to na przykład mleko Bebilon Pronutra-Advance, które kupicie w aptekach DOZ. Uważam, że jest to najlepsza możliwa alternatywa dla mleka matki.
celinaa

Re: mleko modyfikowane Bebilon

Post autor: celinaa »

Ja też jestem zmuszona kupować mleka modyfikowane , ponieważ mam problemy zdrowotne i muszę karmić dziecko właśnie takim produktem. Ale nie martwię się tym bardzo, bo wiem że przykładowo na stronie hellosmart.pl można znaleźć naprawdę świetne mleka. Takie, które są odżywcze i zawierają bogaty skład.
ODPOWIEDZ