karma dla kota

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
kociara

karma dla kota

Post autor: kociara »

Od 3 dni jestem posiadaczką koteczka ;) wszystko było by super gdyby nasze maleństwo chciało co kol wiek jeść . Prosz powedzcie zym karmici swoje miesięczn koteczki ? wizyta u weerynaża dopiero za tydzień a fajnie by było jak by maluszek d wgo czasu coś zjadł
Renia

Re: karma dla kota

Post autor: Renia »

Nasz skarb jest bardzo wybredny nie wszytko zje co jej podamy , próbowałam sama jej gotować nie tknęła, kupowałam różne karmy z marketu też nic dopiero josera jej zasmakowała . Dobrze że ma różne smaki i mamy w czym wybierać
Aleksa

Re: karma dla kota

Post autor: Aleksa »

od jakiegoś czasu naszemu kotkowi podajemy karmę z josery , bardzo ładnie ją zajada , do tej pory był problem bo nie chciał tak ładnie jesc teraz nabiera na wadze i ślicznie się rozwija
Aneczka

Re: karma dla kota

Post autor: Aneczka »

Mamy w domu 7 kotów każdy z nich jest inny , nawet swego czasu każdy z nich lubiał inne jedzenie teraz zajadają sie karmą z josery . nie mam problemu z jedzeniem
amelka

Re: karma dla kota

Post autor: amelka »

Teraz jest bardzo goraco na dworze polecam spróbować podac kotkowi zupki Josera z wysoką awartością bulionu z kurczakiem, marchewką i szpinakiem, u mnie koty chlipia ze smakiem a karmę Marinesse lubią lekkostrawna dla wybrednych.
dagga

Re: karma dla kota

Post autor: dagga »

U nas kotek bardzo lubi tez Josere ale delikatne saszetki Filet. czasami zjada tez pate ale woli Filet. Dobrej jakości karmy, tez polecam Joserę. U nas pies tez doataje od nich karme. Weterynarz nm nawet polecał
bracikowaJola

Re: karma dla kota

Post autor: bracikowaJola »

karm na rynku jest od groma, ja zdecydowalam sie na 2 firmy i obie nie smakowaly kotu, ile nakladalam tyle wyrzucalam pozniej.. ptem trafilam na josere i szal. kot sie zakochal :D posilkuje i suche i mokre a ja nie bankrutuje bo cena jest spoko
wiolek

Re: karma dla kota

Post autor: wiolek »

Jeśli szukasz sposobów na utrzymanie kota w zdrowiu, olej CBD Hempets https://hempets.pl/ jest doskonałą opcją. Jest w 100% naturalny, nie zawiera GMO, metali ciężkich, pestycydów ani zanieczyszczeń, więc możesz mieć pewność, że jest bezpieczny dla Twojego zwierzaka. Oferuje wiele właściwości prozdrowotnych, chroni przed chorobami i poprawia samopoczucie
małgoś99

Re: karma dla kota

Post autor: małgoś99 »

Tutaj są super karmy dla zwierzaków, zarówno kotków jak i piesków - https://www.omegakarmy.pl pod względem składu to naprawdę nie ma się do czego przyczepić ;) Fajna opcja, jak ktoś szuka karmy którą można wygodnie sobie zamówić online w większej ilości i w ogóle. Ja tak robię ;)
Margo8

Re: karma dla kota

Post autor: Margo8 »

Karmy suche dla kota to podstawowy element diety naszych futrzanych przyjaciół, który powinien być zarówno smaczny, jak i odżywczy. Warto wybierać produkty od sprawdzonych dostawców, aby zapewnić kotu wszystko, co najlepsze. Pełną ofertę karm znajdziesz na stronie: https://ani-wet.pl/karmy-suche-dla-kota
ODPOWIEDZ