Jaka płyta indukcyjna?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Moniś

Jaka płyta indukcyjna?

Post autor: Moniś »

Jaką płytę indukcyjną macie? Powiedzcie mi o jej zaletach i ewentualnie wadach. Ja się nie mogę zdecydować chociaż póki co wygrywa: Electrolux FexiBridge. Głównie dzięki temu że można łączyć pola grzewcze w różne konfiguracje. A Was co przekonało do konkretnego modelu? Zależy mi na tym żeby można ją było podłączyć w bloku do instalacji bez siły. Electrolux ma takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Tymora_81
Posty: 8
Rejestracja: 17 mar 2019, 21:30

Re: Jaka płyta indukcyjna?

Post autor: Tymora_81 »

Ja również postawiłam na płytę Electrolux. Mam SensePro. Przekonała mnie bezprzewodowa termosonda ale także wygląd. Wiedziałam że mogę na tę firmę postawić bo mam inne urządzenia z niej i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Ada-72
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2019, 7:38

Re: Jaka płyta indukcyjna?

Post autor: Ada-72 »

Również mam płytę z tej firmy, to dobra sprawdzona marka. Właściwie bezawaryjna. Ja mam model PURE Bridge. Jestem zadowolona i raczej kupiłabym ją jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Dosia
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2019, 15:20

Re: Jaka płyta indukcyjna?

Post autor: Dosia »

Ja także jestem zadowoloną użytkowniczką płyty indukcyjnej Electrolux. Mam model FLEX Infinite - jestem z niego naprawdę zadowolona. Pola grzewcze Infinite są niesamowite. Polecam i firmę i płytę.
ODPOWIEDZ