pokój młodziezowy meble

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

pokój młodziezowy meble

Post autor: agapis »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://mosciccy.pl/Meble-Jadalnia-ccms-pol-30.html
młody

Re: pokój młodziezowy meble

Post autor: młody »

Jeśli chodzi o meble to moim zdaniem zdecydowanie warto zajrzeć po nie do sieci. Tam ich wybór jest dużo większy niż stacjonarnie. Mnie interesował producent mebli dziecięcych i młodzieżowych Wiadomo, że on będzie miał największy wybór. Poprzeglądałem parę stron o tej tematyce i na jednej z nich znalazłem dokładnie to, czego szukałem. Meble są rewelacyjne a z odpowiednio dopasowanymi dodatkami pokój wygląda jak z katalogu meblowego.
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: pokój młodziezowy meble

Post autor: obozowicz »

Ja również na ten moment powoli kończę meblowanie pokoju moich dzieci i muszę przyznać, że łatwo nie było. Niestety tam w tych pomieszczeniach są skosy i jak dla mnie również bardzo ważną rzeczą był dobór odpowiednich mebli. Natomiast po przeczytaniu artykułu https://mojabudowa.pl/artykul/107-szafy ... chcesz.htm już teraz dokładnie wiedziałem jak to rozwiązać.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 314
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: pokój młodziezowy meble

Post autor: Liliana »

Wybór mebli do pokoju młodzieżowego nie brakuje, choć w przypadku nieco starszych dzieci, warto podejmować decyzje o zakupie przy konsultacji z pociechą, w końcu do dziecko będzie z tych mebli korzystać i jemu mają one służyć. Trzeba więc się nad tym jeszcze zastanowić.
żonka

Re: pokój młodziezowy meble

Post autor: żonka »

Dokładnie, sama tak robiłam. Jak córka już "wyrosła" ze swojego dziecięcego pokoju postanowiłam zrobić jej remont i zmienić wszystko tak, żeby czuła się tam dobrze. Wiadomo, że nastolatki bardzo dużo czasu spędzają w tym pomieszczeniu. Zaczęłyśmy w sieci szukać czegoś, co jej się spodoba bo wybór jest zdecydowanie większy niż w meblowych salonach stacjonarnych. Ostatecznie zdecydowałyśmy się na meble ze strony https://www.meblezbajki.pl/meble-mlodziezowe . Cały pokój jest wykończony tak, że wraz z meblami wygląda jak strona z katalogu. Sama bym tam zamieszkała :) .
ODPOWIEDZ