wulkanizacja - naprawa opon

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: agapis »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem, mam nadzieję że pomogłem. https://serwisgum.eu/oferta/
Miłosz

Re: wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: Miłosz »

Jeśli o wulkanizację chodzi to musiałem w ostatni weekend wezwać taką do usterki. Rozwaliłem oponę tak poważnie, że dalsza jazda nie była możliwa. Zacząłem więc w sieci szukać jakiegoś zakładu wulkanizacyjnego i na tej https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-si ... skie-24-h/ znalazłem usługi mobilne w tym zakresie. To naprawdę wygodne rozwiązanie dla kierowców.
głowak

Re: wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: głowak »

Ja całkiem niedawno sam przekonałem się, że naprawą opon obecnie zajmuje się między innymi mobilna wulkanizacja. To jak dla mnie rewelacyjne rozwiązanie. Taką firmę znalazłem tutaj https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-nowy-sacz/ i skorzystałem. Panowie z całym niezbędnym sprzętem podjechali na miejsce wskazane przeze mnie i na miejscu naprawili uszkodzenie. Dzięki temu szybko mogłem jechać dalej.
mórek567

Re: wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: mórek567 »

Całe szczęście, kłopot z wulkanizacją mam już rozwiązany. A pomocy na tym polu udzielili https://www.boschcarservice.com.pl/wymi ... -szczecin/ . Wymiana opon okazała się dla nich dziecinnie prosta i za to im chwała. Co najważniejsze, mój pojazd w koncu mogl wrocic na droge!
Awatar użytkownika
kenta
Posty: 26
Rejestracja: 17 maja 2020, 14:12

Re: wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: kenta »

Serwis Ferrari Wrocław pewnie naprawiłby i opony. Korzystam z ich usług od lat i mój samochód znakomicie się spisuje. Usterki przytrafiają mi się rzadko, a jak już się coś zdarza to z miejsca jest naprawiane. Póki co nie miałam problemów z oponami, ale pewnie i z tym tematem poradziłby sobie mój mechanik. Skoro zamawia części, to jak problematyczne mogą być opony.
ODPOWIEDZ