ręczniki

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
Ireneusz_97
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2021, 5:23

ręczniki

Post autor: Ireneusz_97 »

Jakie ręczniki kupujecie? Macie specjalne dla gości i takie na co dzień? Czy raczej wszystkie macie na tyle fajne że można je dac gościom? Gdzie kupujecie ręczniki?
wiś

Re: ręczniki

Post autor: wiś »

Powiem Ci, że ja zawsze mam mały zapas ręczników w dodatkowej szafce. Jak przychodzą goście, to je wyciągam. Praktycznie wszystkie kupowałam na stronie sklepu : https://nietylkofiranki.pl/reczniki/225 ... noor-.html Mają bardzo ciekawy asortyment i niskie ceny. Myślę, że warto tam zaglądać co jakiś czas. Może akurat trafisz na promocję.
Tomeś

Re: ręczniki

Post autor: Tomeś »

Co do wyboru dobrej jakości tekstyliów oraz ręczników hotelowych to ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić Wam zapoznanie się z ofertą przygotowaną przez https://tekstyliowo.pl/25-reczniki u których będziecie mogli liczyć zarówno na szeroki wybór, dobre ceny i jednocześnie różnorodność propozycji z możliwością wykonania haftu z waszym logo itd. Ogólnie co do współpracy nigdy nie miałem zastrzeżeń, prawdziwi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży, także co do nich naprawdę można liczyć i mam nadzieję, ze również u Was pójdzie to pomyślnie także w przypadku większych zakupów.
ODPOWIEDZ