Jaki agregat prądotwórczy polecacie

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
menfis
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2020, 11:36

Jaki agregat prądotwórczy polecacie

Post autor: menfis »

Cześć!
Wyprowadziłem się z rodziną poza miasto i pojawił się problem z ciągłością zasilania. Problemem pojawia się głównie podczas porywistego wiatru i na kilka godzin potrafi przerwać dopływ prądu. Muszę zainwestować w agregat prądotwórczy. Znajomy poleca mi ofertę firmy https://ener-tech.pl/ Jestem przekonany do agregatu trójfazowego. Nie wiem tylko czy warto zainwestować w agregat nowy czy może używany? Macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?
żądełko

Re: Jaki agregat prądotwórczy polecacie

Post autor: żądełko »

Wiesz co, moim zdaniem zdecydowanie warto zajrzeć sobie na tą stronę http://elina.pl/agregaty-pradotworcze-i-ich-rodzaje/ . Dowiedz się z niej wielu interesujących rzeczy, które zdecydowanie mogą Ci się przydać. Wiadomo, że posiadając dom warto mieć takie urządzenie. W razie przerw w dostawie energii elektrycznej masz alternatywę. Zerknij sobie w wolnej chwili.
KrystianPąk

Re: Jaki agregat prądotwórczy polecacie

Post autor: KrystianPąk »

Myślę, że każdy indywidualnie powinien dobrać odpowiedni generator prądu, gdyż to wszystko zależy np. od wielkości domu, który w razie awarii ma zasilić wasz agregat. Na stronie https://www.ceneo.pl/Generatory_pradu znajdziecie bardzo duży wybór asortymentu, więc znajdziecie z pewnością coś dla siebie. Warto zainwestować w coś większego i mieć pewność, że podczas np. wichury, będziecie mieć zapewniony dostęp do prądu przez wiele godzin.
ODPOWIEDZ