Automatyczna brama skrzydłowa

Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Baśka

Automatyczna brama skrzydłowa

Post autor: Baśka »

Niedługo przeprowadzamy się do nowego domu, czeka nas jeszcze budowa płotu, marzy mi się automatyczna brama skrzydłowa macie takie rozwiązania u siebie? Jak się to sprawdza?
ÓwkaMak

Re: Automatyczna brama skrzydłowa

Post autor: ÓwkaMak »

Bramy to trochę skomplikowany temat i nie można na tym oszczędzać – taka rada ode mnie. Jak popsuje się system, to jest spory problem. Wybieraj więc firmy sprawdzone, które zajmują się tym tematem od wielu lat. Sprawdź sobie ofertę https://dwd.pl/ :)
postropiński

Re: Automatyczna brama skrzydłowa

Post autor: postropiński »

Automatyczną bramę skrzydłową zamówiłem w firmie http://www.mistalbramy.pl/ skąd przysłali fachowców od pomiarów, a potem również od montażu przez co cała realizacja jest wykonana nadzwyczaj dokładnie. Mechanizm i automatyka bramy FAAC sprawuje się doskonale, bez żadnych usterek.
ŁukaszR

Re: Automatyczna brama skrzydłowa

Post autor: ŁukaszR »

Inwestycja w bramę to inwestycja na wiele lat. Trzeba znaleźć coś solidnego, mocnego i dobrej jakości. Ja mam automatykę do bramy z BFT już kilka lat i muszę przyznać, że działa bez zarzutów i usterek. Podłączyłem również bramę do sieci - sterowanie z domofonu, ale również z telefonu co jest bardzo wygodne.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 160
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:58

Re: Automatyczna brama skrzydłowa

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam, co sądzicie o tym, aby zainwestować w środki do dbania bramy metalowe? Zależy mi na tym, by dowiedzieć się więcej, ponieważ niedawno zamontowałem bramę i zależy mi na tym, by nauczyć się o nią dbać. https://dbamyobramy.pl/silikon-do-bram-p-2.html Co o tym sądzicie? Proszę o wasze opinie, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ