Salka prób dla kapeli

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Salka prób dla kapeli

Post autor: paula22 »

Witam! Właśnie robię salkę prób dla kapeli i mam nadzieję, że tutaj dostanę kilka porad. Chcielibyśmy na spokojnie móc odbywać swoje próby i jednocześnie nikomu nie przeszkadzać. W jakie materiały zainwestować? W co wyposażyć taką salkę prób? Może ktoś już ma za sobą takie działania i może podzielić się doświadczeniami?
Awatar użytkownika
wioletta
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:40

Re: Salka prób dla kapeli

Post autor: wioletta »

Jakiś czas temu brat organizował coś takie u nas w garażu. Wiem, że montował takie https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pan ... styczne-2/ dyfuzory i chyba jakieś pułapki basowe. No i odpowiednio wygłuszał pomieszczenie. Może na coś Ci się te informacje przydadzą :)
Awatar użytkownika
michalko
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:29

Re: Salka prób dla kapeli

Post autor: michalko »

Mam nadzieję, że pojawi się tu więcej szczegółów. Potrzebne mi coś takiego właśnie
Nie chciała go pocałować. Nie pamiętała nawet, jak to się stało. Po prostu ich usta nagle się zetknęły i znalazła się w jego objęciach.
Awatar użytkownika
olski9
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2019, 23:40

Re: Salka prób dla kapeli

Post autor: olski9 »

Ostatnio myślałem o czymś takim. Dzięki wielkie, przyda się.
I ja tam byłem, miód, piwo piłem, bo każda stara baśń tak się przecie kończyć powinna.
Awatar użytkownika
Semie58
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:24

Re: Salka prób dla kapeli

Post autor: Semie58 »

Wydaje mi się, że są tu jacyś eksperci od tego. Poczekajmy, aż się wypowiedzą.
Smutek potrafi zatroszczyć się sam o siebie, lecz by naprawdę się cieszyć, trzeba mieć kogoś, z kim się można podzielić radością.
mareś

Re: Salka prób dla kapeli

Post autor: mareś »

Teraz to niestety mały problem, bo przez wirusa dostęp jest ograniczony dlatego chyba najlepiej u siebie zrobić taką salkę. Ogólnie to panele akustyczne nie są drogie, wystarczy poszperac po necie i da sie znalezc cos ciekawego. Ciekawe kiedy koncerty w ogole beda znowu mozliwe, jak myslicie?
ODPOWIEDZ