Oprogramowanie

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Jarek

Oprogramowanie

Post autor: Jarek »

Planuję w niedalekiej przyszłości otworzyć swój drugi gabinet w innej lokalizacji. Obecnie poszukuję oprogramowania. Na co dzień mam dużo pacjentów i nie mam czasu zajmować się papierkową robotą. Poszukuję rozwiązań, które usprawnią pracę w obu gabinetach. Słyszałem dobre recenzje o aplikacji medNote. Czy ktoś posiada tą aplikację w swoim gabinecie lekarskim i jest zadowolony/a z użytkowania. Czy ktoś chciałby wyrazić swoją opinię na ten temat? Dziękuję.
Łukasz Zok

Re: Oprogramowanie

Post autor: Łukasz Zok »

Podobnie jak Ty, dosyć długo szukałem programu z modułem do rozliczania płatności z NFZ, rejestracji wizyt oraz uzyskiwaniem szybkiego dostępu do dokumentacji medycznej pacjenta. Wymagałem od dotychczasowych programów szybkiego dostępu do tych funkcji. Zależało mi na szybkim i płynnym oprogramowaniu. Zakupiłem Comarch NXT i bardzo sobie zachwalam współpracę między mną a tym oprogramowaniem. Jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Polecam. Pozdrawiam.
Łukasz Piotrowski

Re: Oprogramowanie

Post autor: Łukasz Piotrowski »

Myślę, że warto zainwestować w Mednote. Razem z siostrą prowadzimy swoje gabinety. Obie jesteśmy zdania, że aplikacja Nas nie zawiodła. Daje ona możliwość dostosowywania i pomimo faktu, że działamy w zupełnie różnych kierunkach, możemy go dostosować zgodnie z naszymi osobistymi potrzebami. Mednote jest proste w użyciu i przejrzyste. Polecamy każdemu kto ma problem z zarządzaniu swoim gabinetem. Bardzo ułatwia pracę. Polecam serdecznie tą aplikację. Pozdrawiam.
Łukasz 79

Re: Oprogramowanie

Post autor: Łukasz 79 »

Jednocześnie dla usprawnienia obsługi pacjentów i wygodnego obiegu dokumentów medycznych warto zastanowić się nad wyborem konkretnego oprogramowania medycznego, które skutecznie usprawni zarządzanie całym gabinetem i jednocześnie wystawiania e-recept żeby też nie powtarzały się błędy i ma automatyczny zapis jak przez przypadek za szybko zamknę czasami okno. Korzystamy z programu Comarch medNote, który też można sobie dopasować pod konkretne potrzeby
Dawid Oblak

Re: Oprogramowanie

Post autor: Dawid Oblak »

Jeśli potrzebujecie platformy, które ułatwia pracę gabinetów to polecam Klinika24. Platforma zapisuje wprowadzone informacje do chmury, dzięki temu nie utracisz żadnych dokumentów oraz całkowicie zrezygnujesz z dokumentacji papierowej. Ma w sobie wiele funkcji, m.in. wystawianie recept, zwolnień czy rejestrowanie pacjentów na wizyty. Szczerze polecam. Na pewno zostanie z nami na dłużej. Rzadko dodaję recenzje, ale ten platforma naprawdę na nią zasługuje.
Jarek

Re: Oprogramowanie

Post autor: Jarek »

Witam,
Z góry dziękuję za wszystkie polecenia. Przejrzałem wszystkie wasze polecenia i zweryfikowałem ich ofertę. Wybór padł na Klinika 24. W przychodni korzystamy z tej platformy już od kilku tygodni. Pomaga ona przechowywać dokumenty w chmurze (historię choroby czy wyniki badań pacjentów przychodni) oraz umożliwia rejestracje wizyt. Mam szybki dostęp do tego co potrzebuję w danej chwili. Naprawdę mogę to polecić. Pozdrawiam serdecznie..... :)))))))))
Szymon14

Re: Oprogramowanie

Post autor: Szymon14 »

Bardzo dziękuję za wszelkie poprzednie polecenia. Zapoznałem się z wszystkimi poleceniami, które dodaliście, gdyż był to dla mnie trudny wybór. Użytkowałem wiele platform, które miały pomóc w mojej pracy. Do tej pory nie trafiłem na taką, która będzie prosta w obsłudze. Czytałam, że platforma Klinika 24 ma wiele funkcji, które pomogą mi w prowadzeniu gabinetu, dlatego przekonałam się do jej zakupu. I naprawdę był to dobry wybór. Polecam. Pozdrawiam :))))
Dorota K.

Re: Oprogramowanie

Post autor: Dorota K. »

Używam platform Klinika24 w naszej przychodni. Platforma ma wiele modułów oraz jest łatwa w obsłudze. Dotychczas praca bez tej platformy nie była łatwa. Klinika24 pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Na co dzień używam modułów związanych z rejestracją i e-dokumentacją oraz z wizytówki, która pozwala na widoczność kompetencji lekarzy ( wykształcenie, certyfikaty, itp.). Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu...... Naprawdę polecam serdecznie...... :)
ODPOWIEDZ