Gdańsk mieszkanie

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Terteś

Gdańsk mieszkanie

Post autor: Terteś »

Witajcie pytanie czy brać teraz kredyt i kupować mieszkanie ? Od następnego roku bede zarabiać mniej, planowana redukcja godzin Teraz akurat mam zdolność kredytową ale rynek jest bardzo niestabilny, czasy bardzo trudne Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Jakie sa za i przeciw,
No i jakie dzielnice Gdańska polecicie
Erweś

Re: Gdańsk mieszkanie

Post autor: Erweś »

Najważniejsze pytanie po co chcesz kupic mieszkanie. Jeśli na inwestycje, to raczej nie jest to najlepszy pomysł. Jeśli dla siebie, to już tylko ty musisz sobie odpowiedzieć czy jest ci potrzebne.
W Gdańsku polecam mieszkania Gdańsk Wrzeszcz.

Można kupić tam mieszkania w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: Gdańsk mieszkanie

Post autor: obozowicz »

Kiedyś również miałem w planach zamieszkanie w tym mieście, ale moje życie trochę ułożyło się inaczej. W sumie to z czasem musiałem podjąć decyzję o tym, aby w jak najkrótszym czasie sprzedać mieszkanie. Odezwałem się do firmy http://skupnieruchomoscidom.pl/ i to tak naprawdę to oni skupili moje mieszkanie.
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 159
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: Gdańsk mieszkanie

Post autor: osaka »

Też niedawno dowiedziałam się, że są takie firmy które skupują mieszkania. Jeśli zależy nam na czasie to jest to najlepsza opcja na sprawne spieniężenie nieruchomości. Ważne aby znaleźć uczciwą i doświadczoną firmę która prowadzi skup nieruchomości Gdańsk . Na pewno za nasze mieszkanie zaoferują uczciwe pieniądze.
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:21

Re: Gdańsk mieszkanie

Post autor: begonia »

Myślę jak ktoś ma mieszkanie na zbyciu to dobra okazja. A wiem że inwestycja w nieruchomości zawsze się opłaca, nawet teraz w czasie pandemii, mnie zainteresowało osiedle które atal buduje w Trójmieście bo są tam świetne apartamenty i położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji
Żaklina

Re: Gdańsk mieszkanie

Post autor: Żaklina »

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem lub wynajem mieszkania to polecam odwiedzić stronę https://asbud.com/ tutaj znajdziecie mnóstwo pięknych mieszkań w różnych okolicach. Spokojne osiedla zadbane idealne warunki dla rodziny i nie tylko. Nowe dobrze zaprojektowane wyposażone mieszkania i to w atrakcyjnych cenach. Uważam że to super oferta i to od sprawdzonego dewelopera oraz dobra inwestycja
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: Gdańsk mieszkanie

Post autor: paninam1 »

Znalezienie dobrego mieszkania czy domu, wydaje się wyzwaniem. Ważne jest jednak, aby trafić na miejsce, które spełni nasze oczekiwania, a przede wszystkim, aby była to propozycja dopasowana do naszych potrzeb i oczekiwań. Zajrzyj zatem na propozycję na stronie http://groenkonstancin.com/ gdzie trafisz na świetne i naprawdę piękne domy w dobrej okolicy.
ODPOWIEDZ