Ashwaganda na stres?

Medycyna naturalna, zioła, sposoby naszych babć. Dyskutujemy, dzielimy się wiedzą, radzimy.
Awatar użytkownika
Liliana72
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2020, 5:01

Ashwaganda na stres?

Post autor: Liliana72 »

Cześć. Czy ktoś z was suplementuje ashwagandę? Słyszałam o jej korzystnym wpływie na redukcję stresu i zastanawiam się, czy faktycznie ma takie działanie. Przydałby mi się taki zdrowy suplement.
Awatar użytkownika
Elmira_96
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 3:49

Re: Ashwaganda na stres?

Post autor: Elmira_96 »

W moim przypadku to działa, więc mogę polecić. Swoją ashwagandę w kapsułkach kupuję w sklepie Andromeda. Mają zresztą o wiele szerszy asortyment naturalnych suplementów i witamin. Polecam przejrzeć ofertę.
Awatar użytkownika
paniG
Posty: 26
Rejestracja: 16 sie 2019, 23:28

Re: Ashwaganda na stres?

Post autor: paniG »

Do jakiejkolwiek suplementacji podchodzę z duuużym dystansem. Za dużo tego wszystkiego jest i tak naprawde trudno rzeczywiscie wybrać suplemente który spełniałby nasze wszystkie potrzeby. Musielibysmy chyba łykać wszystko w kilogramach...Na strest radzę spróbować z masażem antystresowym. Tutaj w Natura med wykonują specjalistyczny masaż który jak widać eliminuje napięcie mięsniowe, rozluźnia, a nawet jest pomocny w przypadku bezsenności https://www.naturamed.pl/masaze/
Bartas Ł

Re: Ashwaganda na stres?

Post autor: Bartas Ł »

W zupełności się zgadzam. Zresztą na jak długo takie suplementy pomogą. Branie ich cały czas nie ma większego sensu. Trzeba sobie znaleźć inny sposób relaksu. U mnie najbardziej działa masaż. Mam dość stresującą pracę, więc wieczorami zasiadam na moim fotelu masującym casada. Bardzo szybko przychodzi odprężenie. Polecam.
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 98
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:45

Re: Ashwaganda na stres?

Post autor: carbonara »

Myślę że masaż pomoże na stres, ja co prawda mam inne sposoby na to jak radzić sobie ze stresem ale przecież na każdego może działać coś innego i dobrze jest wypróbować wszystko co możliwe byle tylko pozbyć się stresu
anka

Re: Ashwaganda na stres?

Post autor: anka »

Jeśli chodzi o utrzymanie dobrego zdrowia, uważam, że medycyna chińska Kraków jest mądrym wyborem. Koncentruje się nie tylko na leczeniu chorób, ale także na promowaniu ogólnego dobrego samopoczucia. Bez wątpienia jest to naturalny sposób na osiągnięcie optymalnego zdrowia.
ODPOWIEDZ