Gdynia - catering dietetyczny

Wszystko o gotowaniu, jedzeniu i pieczeniu. Same pyszne przepisy i ciekawe rozwiązania kulinarne. To wątek dla smakoszy i łasuchów.
Awatar użytkownika
cilka
Posty: 255
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:48

Gdynia - catering dietetyczny

Post autor: cilka »

Znacie warty polecenia catering dietetyczny w Gdynii?
Awatar użytkownika
piszka
Posty: 171
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54

Re: Gdynia - catering dietetyczny

Post autor: piszka »

Wiesz co, z własnego doświadczenia wiem, że najlepsza dieta pudełkowa w Gdyni to ta od Body Chief :)
Awatar użytkownika
cilka
Posty: 255
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:48

Re: Gdynia - catering dietetyczny

Post autor: cilka »

Rozumiem, że zamawiasz od nich pudełka? Możesz napisać coś więcej? Chętnie poznam Twoją opinię.
Awatar użytkownika
piszka
Posty: 171
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54

Re: Gdynia - catering dietetyczny

Post autor: piszka »

Jasne ;) Także... jedzenie jest naprawdę smaczne, świeże i super doprawione. Codziennie inne posiłki, więc dania się nie nudzą, nie ma monotonności. Do tego można wybrać kaloryczność, rodzaj diety. Ja mam 1500kcal diety wege i polecam - udało mi się zrzucić kilka kg.
Awatar użytkownika
Iskiera
Posty: 5
Rejestracja: 02 lis 2019, 20:21

Re: Gdynia - catering dietetyczny

Post autor: Iskiera »

Hej,

jeżeli chodzi o catering to jest tego całkiem sporo ale każda firma znajdzie swoich lojalnych klientów:) Każdy lubi co innego dlatego warto próbować. Ja Ci polecam posprawdzać takie firmy na https://caterobazar.pl/catering-dietetyczny-gdansk Jest tam ich sporo i bankowo cos znajdziesz
Awatar użytkownika
radzikoj
Posty: 22
Rejestracja: 05 mar 2020, 8:41

Re: Gdynia - catering dietetyczny

Post autor: radzikoj »

ja korzystam z wygodnadieta w warszawie i goraco polecam, dzialaja chyba tez w gdansku, musisz sprawdzic na ich stronie.

versace perfume tester
Awatar użytkownika
malpeczka
Posty: 136
Rejestracja: 12 gru 2019, 21:17

Re: Gdynia - catering dietetyczny

Post autor: malpeczka »

w Gdyni to moge polecic loveatcatering.pl, sama zamawiam od nich posilki juz... noo bedzie z 3 miesiace, zawsze smaczne, mozna liczyc na wysokiej jakosci produkty. Jakosciowo zawsze tak samo,trzymaja wysoki poziom uslug
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2020, 15:55

Re: Gdynia - catering dietetyczny

Post autor: Majkaaa »

Ja zamawiam Wygodnądietę. Mają wszelkie certyfikaty świadczące o wysokiej jakości potraw i bezpieczeństwie co w obecnej sytuacji liczy się szczególnie. A poza tym po prostu ich kuchnia bardzo mi smakuje, dania są świeże, syte i różnorodne;)
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Gdynia - catering dietetyczny

Post autor: Zrelaksowana »

A co z Gdańskiem? Czy ktoś z Was zamawiał w tym mieście catering dietetyczny? Jeśli tak, to w jakiej firmie? Ja ostatnio trafiłam na listę takich firm na stronie internetowej https://podzlotajablonia.com.pl/kategor ... teringowe/. Jak sądzicie, która z nich będzie najlepszym wyborem?
pudełkowa32

Re: Gdynia - catering dietetyczny

Post autor: pudełkowa32 »

Dla osób które borykają się z zbędnymi kilogramami polecam catering elblag korzystam z ich cateringu już dłuższy czas. Dzięki nim oszczędzam sporo czasu, wystarczy ze tylko podgrzeje swojej jedzenie i mogę smakować ich przepysznych dań.
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: Gdynia - catering dietetyczny

Post autor: obozowicz »

Jakoś ja się nigdy nie przekonałem do takich rozwiązań i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest samodzielnie przyrządzać jedzenie. Tym bardziej, że jeśli jeszcze weźmiemy produkty z https://mowisalmon.pl/produkty/ to wtedy możemy być pewni, ze łosoś to będzie ryba najwyższej jakości.
Marcyśka

Re: Gdynia - catering dietetyczny

Post autor: Marcyśka »

A dla mnie catering to świetne rozwiązanie- w końcu nie muszę sama martwić się gotowaniem! Zamawiam Wygodnądietę, oni dostarczaja mi 5 posiłków dziennie. Dzięki nim jem syto, smacznie, zdrowo i świeżo. Mają wiele opcji diety do wyboru więc każdy znajdzie coś dla siebie.
owiś9033

Re: Gdynia - catering dietetyczny

Post autor: owiś9033 »

No ja akurat z cateringu dietetycznego nie korzystam, ponieważ staram się wszystko przygotowywać samodzielnie. Nie ma w tym nic trudnego. Potrzebne są tylko dietetyczne przepisy i pojemniki próżniowe, aby zapakować sobie całe jedzenie. Jeśli chodzi o pojemniki, to ja konkretnie polecam Wam te od https://seeyoo.pl/ . U mnie sprawdzają się świetnie i jestem z nich bardzo zadowolona. Zawsze bez problemu mam ze sobą wszystko to, co jest mi najbardziej potrzebne. Polecam Wam sprawdzić i przejść na taką dietę.
MajkaOś

Re: Gdynia - catering dietetyczny

Post autor: MajkaOś »

Natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań skutecznego cateringu dla siebie dopasowując wersję kaloryczną oraz opcję pod swoje wymagania to na pewno warto tutaj wymienić SportFoodBox i ich opcje cateringu czyli Classic Fit, Wege Fit, a do tego również nowość jaką jest SirtFood Adele https://sportfoodbox.pl/catering-dietetyczny-warszawa Jest pysznie i różnorodnie, a do tego waga skutecznie spada w dół czyli dwie pieczenie na jednym ogniu :D

mil tec germany
ODPOWIEDZ