muza do auta

Najlepsza muza do auta na 2018 rok – 11 super przebojów!

Godziny spędzone w aucie na dojazdy i w korkach bywają dla wielu uciążliwe. W takich momentach z chęcią byśmy skorzystali z tzw. „umilaczy czasu”. Jednym z nich jest muzyka, która z pewnością umili nam czas przejażdżki. Jaka muza do auta to idealna propozycja na długie i męczące przejazdy?

Lista przebojów muzy do auta

Wiele stron tworzy playlisty przebojów dostosowanych do naszych oczekiwań. Serwisy internetowe przy tworzeniu takich playlist korzystają z algorytmów, które podrzucają im piosenki. Co tydzień robią one naprawdę dobrą robotę i tworzą z każdym tygodniem kolejne playlisty muzy do auta.

 1. Alex M.O.R.P.H. – Sun of Ilena – Zdecydowanie faworyt i nie jest to Świetny utwór, który Ci się nie znudzi, a na długą nużącą podróż świetnie się nadaje.
 2. Hothouse Flowers – I can see clearly now – Wszyscy którzy oglądali pierwszy odcinek The Grand Tour na pewno go kojarzą. Scena początkowatego serialu na pewno by nie była tak efektowna gdyby nie ten utwór.
 3. Paradise Walk – Neon rain – Przyjemny i nastrojowy utwór. Aż dziwne, że zespół, który wyprodukował ten kawałek jest tak mało znany.
 4. Ultra Nate – Automatic – To dość dynamiczny utwór. Słuchając go można być pewnym, że pochodzi z lat 90-tych. A jak się okazuje powstała w 2007 roku.
 5. Gunship – Ravel Your Time – To kolejny z przedstawicieli gatunku retro wave, ciekawy klimatyczny utwór.
 6. Domenicer – Dolce Marmellata – Niech nikogo nie zwiedzie teledysk do tej piosenki. Muzyka jest naprawdę bardzo przyjemna i dynamiczna.
 7. Bear Mouintain – Hopeful – Mało znany utwór, który z całą pewnością zasługuje na większą widownię. Jak to dobrze, że algorytmy Spotify wolą muzykę, której nie słyszy się w radiu po kilkanaście razy dziennie.
 8. Ellie Goulding – Atlantis – A to już utwór od powszechnie znanej i lubianej piosenkarki, który z pewnością przypadnie ci do gustu.
 9. Robert Parker, Miss K – 85 Again – Nie jest to jeden z tych wyrazistych utworów, które słucha się z zapartym tchem, ale robiąc wyjątek dla tego utworu nie pożałujesz.
 10. Omnia feat. Tilde – For the first time – Jest to ciekawa propozycja, szczególnie dla fanów muzyki elektronicznej.
 11. Christian Tanz – Rocking on the floor – Dynamiczna, przyjemna dla ucha muzyka elektroniczna.

Muzyka ta z pewnością umili czas spędzony w podróży. Dzięki dobrze dobranej playliście do samochodu kierowca nie odczuje znużenia za kółkiem, jazda będzie więc bezpieczniejsza i znacznie przyjemniejsza.

Dodaj komentarz