Walka z migrenami

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Warnaś

Walka z migrenami

Post autor: Warnaś »

Witam!
Piszę tutaj, bo już po prostu nie mam innego pomysłu. Od kilku lat cierpiałam na nawracający i bardzo częsty ból głowy. Od mniej więcej 4 miesięcy ten ból jest non stop, nie do zniesienia..ból jest od świtu do nocy, a nawet i w nocy. Nie pomagają tabletki przeciwbólowe, a wręcz przeciwnie - dokłada się jeszcze żołądek, który boli coraz mocniej.
Zdiagnozowano migrenę. Biorę tabletki na migrenę które niestety nie pomagają. Ból nie jest typowy,nie mam napadów że aż mdleje. Ból jest po prostu non stop,cały czas ćmi, cały czas boli w umiarkowanym stopniu,ale już nie daje rady...
Chwytam się ostatniej deski ratunku czyli olejku. I tutaj pytanie do was: czy ktoś z was walczył z migrenami za pomocą takiego olejku? Jak tak to jakie stężenie polecacie żeby kupić,jak dawkować? (myślałam żeby z początku dawkować większe stężenie, a po czasie jak organizm się "uspokoi" to przejść na słabszy olejek i brać go systematycznie)
Jesteście moją ostatnią deską ratunku.. Już po prostu nie mam siły
szd

Re: Walka z migrenami

Post autor: szd »

Nic Pani nie pisze o wodzie. Ile wody Pani pije? Kilka lat temu cierpiałam na migreny z zawrotami głowy. Zaczęłam stosować najprostszą metodę: szczypta soli +szklanka wody(oczywiście nie z plastikowej butelki). Pomogło. Teraz bardzo się pilnuję żeby pić te 2 litry wody dziennie. Od kilku miesięcy kiedy czuję, że jest coś na rzeczy piję jeszcze pewien witaminowy koktajl (to polecił mi lekarz). Można również zastanowic się nad medyczną marihuaną. W tym przypadku jednak trzeba udać się do lekarza. Obecnie marihuana taka jest dostepna jedynie na receptę:
https://nasionamarihuany.pl/indoor/gorilla-zkittlez
W kraju mozna legalnie kupić jedynie nasiona jak powyżej.
zuzzannaPon

Re: Walka z migrenami

Post autor: zuzzannaPon »

Warto też zbadać inną kwestię a konkretnie, czy nie cierpi się na bóle głowy w wyniku okluzji, czyli nieprawidłowego stykania się zębów górnych i dolnych. Ja jestem takim przypadkiem i dopiero dzięki fachowej pomocy specjalistów pozbyłam się uporczywych bólów głowy (w pakiecie miałam jeszcze bóle stawu skroniowo-żuchwowego), dlatego zdecydowanie mogę wam doradzić diagnostykę pod tym kątem. W okolicy Warszawy wykonacie ją w Piasecznie w Centrum Stomatologii Dentologia, to bardzo nowoczesne centrum stomatologiczne specjalizujące się właśnie w diagnostyce i leczeniu pacjentów z problemami okluzyjnymi. Leczą skutecznie i mają dentystów z dobrym podejściem do pacjentów, dodam też, że cenowo jest u nich rozsądnie. Tu podrzucam cennik https://dentologia.pl/cennik/ to kolejny atut tego centrum.
ODPOWIEDZ