Smart Kid Belt

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
ilonaP
Posty: 14
Rejestracja: 14 cze 2019, 14:38

Smart Kid Belt

Post autor: ilonaP »

Dzieci rosną i nadszedł czas na decyzję czy kupować kolejny fotelik czy może zamiennik jak pasy https://smartkidbelt.com/pl/ Kosztują niewiele i zawsze można je mieć pod ręką na wszelki wypadek. Ktoś z was używa na co dzień? Macie jakieś inne pomysły?
Awatar użytkownika
znaczkowa
Posty: 47
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:46

Re: Smart Kid Belt

Post autor: znaczkowa »

Mamy je kupione :) Na codzien foteliki ale jednak jak jakas szybka akcja to nie przepinam fotelika z drugiego auta tylko wlasnie pasy. Na wakacje czy do taksowki tez sie nadaja :) Balam sie je kupic na poczatku tak szczerze powiem bo duzo hejtu przez 8 gwiazdek jest na necie ale wydaje mi sie ze oni sie opieraja na opini jednej osoby i powielaja ją bez wdrazania sie w szczegolu zabezpieczen certyfikatów itd
Awatar użytkownika
Inga31
Posty: 31
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:27

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Inga31 »

My zainwestowaliśmy w pasy smart kid belt i nie żałujemy :) Dla nas jest to ogromne ułatwienie. Wiadomo, ze tak do lat 7lat trzeba używać fotelików, ale potem taki pas jest według mnie bardzo w porządku. Taki pas jest całkowicie wygodny i bezpieczny. Także uważam, że warto zakupić.
Awatar użytkownika
dyfuzja
Posty: 100
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:20

Re: Smart Kid Belt

Post autor: dyfuzja »

Ja jestem pod wrażeniem, że firma publikuje wszystkie testy i są tak otwarci na konsumentów. Na https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ w ogóle te wyniki robia wrażenie. Widać że to dobry produkt
Awatar użytkownika
malpeczka
Posty: 136
Rejestracja: 12 gru 2019, 21:17

Re: Smart Kid Belt

Post autor: malpeczka »

tez widzialam te testy, nareszcie ktos w jasny i konkretny sposob wszystko opisal! juz nie mam zadnych watpliwosci co do bezpieczenstwa tych pasow
ODPOWIEDZ