Jak dbać o włosy

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Kaśka23

Jak dbać o włosy

Post autor: Kaśka23 »

Szukam czegoś, co zapewni mi realną ochronę dla moich włosów. Nie mam jakichś dużych problemów, ale jednak chciałabym sprawić, by wyglądały zdecydowanie lepiej. Co możęcie mi polecić? Już nie mogę się doczekać na Wasze rady.
Aniołek

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: Aniołek »

Ja stosuję szampon kokosowy od inoaru i mogę powiedzieć, że jestem zadowolona. Bardzo mocno nawilża, dzięki czemu włosy się tak nie łamią i o wiele prościej je opanować. Warto sprawdzić, jak zadziałają u Was.
Dżesika

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: Dżesika »

Też szukam czegoś dla siebie. Stosowałam różne szampony, ale jeszcze nie znalazłam takiego, z którego byłabym zadowolona w 100%.
Kaśśśka

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: Kaśśśka »

U mnie jest duży problem z przetłuszczaniem, i ani żadne kosmetyki, ani żadne preparaty od dermatologa nie pomogły... straciłam już nadzieję :( Poza tym, słyszałam, ze tak naprawdę szampony do włosów przetłuszczających to bardziej szkodzą, bo wysuszają skórę, a wtedy skóra w reakcji obronnej produkuje jeszcze więcej tego łoju i powstaje błędne koło...
Mirosława

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: Mirosława »

W ogóle wiele osób poleca te kosmetyki od inoaru, więc pewnie coś musi być na rzeczy.

Myślę, że warto je sprawdzić.
Bożena

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: Bożena »

Moja koleżanka używa szamponu od inoaru i bardzo sobie go chwali.
Myślę, że też go spróbuję, skoro ma takie fajne opinie.
męrka

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: męrka »

Mam spory arsenał odzywek, masek, kilka olejów, zwracam też uwagę na to czym włosy układam, jest o wiele lepiej odkąd mam suszarkę z jonizacją, kupiłam sobie taki świetny model ze złotymi elementami. Odkąd połączyłam te elementy moje włosy są w dużo lepszym stanie.
Awatar użytkownika
ankaB
Posty: 109
Rejestracja: 07 sty 2020, 21:31

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: ankaB »

Ja od dawna farbuję włosy różnymi farbami, także moje włosy w końcu były zniszczone od ciągłego farbowania. Dlatego długo szukałam dobrej maski włosów farbowanych i mój numer jeden to zdecydowanie Maska Seboradin Protect Globalna Ochrona Włosów i ich koloru. Sprawdza się u mnie najlepiej, po prostu widzę efekty. Tu sobie o niej poczytajcie:
https://seboradin.pl/pl/seboradin-prote ... 50ml-.html ja wam powiem tylko, że dzięki niej włosy są bardziej nawilżone i zregenerowane, sprężyste a nie suche jak słoma no i mają ładny połysk a farba dłużej się utrzymuje. Czyli działa dokładnie tak jak powinna, jak ja tego oczekiwałam. Dodam, że w składzie ma m.in. olej z marchwi i mleczko kokosowe, myślę, że one tak fajnie na włosy działają.

download android 4.4
Milwiczówka

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: Milwiczówka »

Zawsze wybierając kosmetyki do włosów trzeba dokładnie sprawdzać ich skład, im naturalniejszy i krótszy - tym lepiej. Ja na same końcówki po umyciu nakładam zawsze serum do włosów wysokoporowatych z 4 Szpaki, bardzo fajnie mi odżywia włosy. 4 Szpaki to marka która oferuje właśnie naturalne kosmetyki do włosów, więc warto się zapoznzać.
Waluś

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: Waluś »

To zależy od tego, jaki masz problem z włosami. Jeśli siwieją, to polecam zastosować ten eliksir https://gr-7.eu/. Preparat GR7 jest skuteczny w każdym przypadku, a jego stosowanie nie przynosi uciążliwych środków ubocznych, ponieważ jest produktem naturalnym.
Bożena

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: Bożena »

Tak przeciez dobor odpowiednich kosmetykow moze byc dla was najwazniejszy. Jesli jeszcze nie kozystalyscie z tych produktow od inoar to zdecydowanie warto z nich skorzystac. To swietna opcja w kontekście poprawy stanu waszych wlosow wiec warto je sprawdzic samemu!
Nimłe

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: Nimłe »

Jeśli chodzi o pielęgnację włosów i wrażliwej skóry głowy to sprawdza się u mnie świetnie zestaw kosmetyków z konopi siewnych, kupuję go tu online: https://www.johnywest.eu/sklep/pielegna ... -siewnych/ Te kosmetyki są genialne dla suchej skóry głowy, nawilżają skórę, eliminują swędzenie i łupież, olej konopny działa cuda.
Grażyna_Grażynka

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: Grażyna_Grażynka »

Ja miałam problem z włosami przez częste zmiany, a to inny kolor, a to prostowania czy lokowanie. Kosmetyki niewiele pomagały, więc na chwilę zrezygnowałam z zabiegów, ale długo nie wytrzymałam. W końcu siostra podrzuciła mi tę stronę https://peruki-sklep.pl/peruki-radom. Najpierw się śmiałam, że jak peruka, ale teraz to podstawa, bo mogę beż żadnych wyrzeczeń wciąż zmieniać look.
elżbietaa

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: elżbietaa »

Moim zdaniem dieta bardzo wpływa na kondycję naszych włosów. Gdy odżywiamy się źle widać to na zewnątrz, włosy stają się o wiele słabsze, są łamliwe, wypadają. Dlatego też warto zapoznać się z blogiem https://drturowski.pl/pl/blog/wplyw-diety-na-wlosy/ , z którego dowiecie się jakie produkty są dla nas najkorzystniejsze.
oluś0455

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: oluś0455 »

Łupież był dla mnie naprawdę wstydliwym problemem, ponieważ był bardzo widoczny i uciążliwy. Na szczęście z pomocą przybyła przyjaciółka, która poleciła mi szampon Kelual DS. Pomógł w pozbyciu się ciężkiego łupieżu i teraz stosuję go zapobiegawczo poza innymi produktami.
łosia

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: łosia »

wydaje mi się, że duże znaczenie ma też to czym się te wlosy układa, widzę dużą różnicę w tym jak wyglądają moje włosy po suszeniu nową suszarką od Babyliss, moja ma specjalną podwójną jonizację, która sprawia, że włosy są gładsze, wyglądają zdrowiej
BornToSquad

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: BornToSquad »

łosia pisze: ↑11 sie 2021, 12:50 wydaje mi się, że duże znaczenie ma też to czym się te wlosy układa, widzę dużą różnicę w tym jak wyglądają moje włosy po suszeniu nową suszarką od Babyliss, moja ma specjalną podwójną jonizację, która sprawia, że włosy są gładsze, wyglądają zdrowiej
A co powiecie o czymś takim jak przeszczep włosów ? Mam problem z prześwitami na głowie i zastanawiam się jak się tego pozbyć. Myślałam o czymś takim jak właśnie wspomniany przeszczep włosów. Wdziałam bardzo fajną ofertę tutaj
https://przeszczep-wlosow-artas.pl/
łuska5555

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: łuska5555 »

Jak farbujecie włosy w domu, to ja polecam Wam zainwestować w naturalną farbę. U mnie wygrała marka COLOR&SOIN, a ich farby nie uczulają, mają w 100% naturalny skład, są bez amoniaku i silikonów. Ładnie też nawilżają i odżywiają włosy. No i kosztują grosze więc to wydatek na każdą kieszeń :D
mąka

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: mąka »

łosia pisze: ↑11 sie 2021, 12:50 wydaje mi się, że duże znaczenie ma też to czym się te wlosy układa, widzę dużą różnicę w tym jak wyglądają moje włosy po suszeniu nową suszarką od Babyliss, moja ma specjalną podwójną jonizację, która sprawia, że włosy są gładsze, wyglądają zdrowiej
jestem ciekawa czy chodzi o model Hydro Fusion? Bo co ś takiego znalazłam w ofercie Babyliss, ma jakąś technologię jonowo-plazmową która ma właśnie dodatkowo wygładzać włosy i zmniejszać ich puszenie, lubię rano ukadac wlosy ale po suszeniu sie mega susza
GemaZ

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: GemaZ »

Cześć wszystkim. Bardzo ciekawy temat. Uważam też, że bardzo ważne jest dbanie o włosy. Istnieje wiele specjalnych produktów pielęgnacyjnych, nawet do brody. Jeśli nie wiesz gdzie to wszystko kupić to mogę podzielić się kontaktami bardzo fajnego sklepu: https://barbercompany.pl/golenie/do-maszynek-do-golenia/zyletki/ . Ma wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje włosy wyglądały pięknie i zdrowo. Bardziej szczegółowo jednak zalecam bezpośrednie zapoznanie się z witryną. Jest fajny katalog z opisami i cenami.
trip

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: trip »

Zdecydowanie powinnaś spróbo wać własnoręcznie robionych kosmetyków. Są one przystosowane dla ciebie, bo ty je robisz możesz też sama wybrac ich kolor, zapach czy wygląd. Nie bój się szukać w interencie nawet sposobów, które wydaja ci się szalone dbanie o siebie jest bardzo ważne. Ponadto duża ilość skaładników jest powszechnie dostępna w spożywkach albo drogeriach. Możesz też zerknąc na bymagdalene.com.pl po dużą ilość inspiracji, które mogą pomóc ci w twoim celu.
ani-styl

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: ani-styl »

Bardzo ważne jest najpierw oczyszczenie swoich włosów, by wiedzieć jak się zachowują gdy ściągniemy z nich całą chemię :) wtedy zaobserwuj czy się kręcą czy są proste, czy poplątane. :) Dopiero po zaobserwowaniu tego co się dzieje z włosami można dobrać odpowiednie odżywki, które też dzielą się na wiele kategorii. Na temat oczyszczającego szamponu możecie przeczytać na blogi ani-styl tutaj https://www.ani-styl.pl/szampon-oczyszczajacy-dla-skutecznej-pielegnacji-wlosow/
Mośka

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: Mośka »

Jeśli szukacie dobrych produktów do włosów to na stronie sklepu https://trena.pl/175-pianki można znaleźć mnóstwo fajnych ofert na kosmetyki i akcesoria do włosów i ciała. To sklep internetowy który ma ogromny asortyment. Sprawdźcie koniecznie
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: Liliana »

Z pewnością trzeba je regularnie myć i stosować odpowiednio dopasowane kosmetyki. Poza tym warto także co jakiś czas chodzić do fryzjera nawet na zwykłe podcięcie końcówek.
ODPOWIEDZ