Pralnia

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
juruś

Pralnia

Post autor: juruś »

Siema, przychodzę dziś do Was z takim pytaniem - korzystał ktoś z Was może z mobilnej pralni w Warszawie? Chciałbym się dowiedzieć, jak dokładnie to wygląda i czy cenowo jest mega różnica w porównaniu z klasyczną pralnią.
Awatar użytkownika
zenka123
Posty: 44
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:17

Re: Pralnia

Post autor: zenka123 »

Ogólnie przyznam, że dywan to super sprawa, tylko trzeba pamiętać, że dywan dość mocno się brudzi. Nawet jeśli tego nie widać brudu, to on wnika we włosie dywanu, dlatego warto co jakiś czas przeprowadzić gruntowne czyszczenie. Ja z reguły daję dywan do pralni chemicznej https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . U nich można zamówić pranie bez wychodzenia z domu, ktoś z pralni zawsze przyjeżdża odebrać dywan do prania.

przejsciowka z micro usb na hdmi
janiś

Re: Pralnia

Post autor: janiś »

Chciałam polecić właśnie tą samą pralnię, bo nie mają sobie różnych i moim zdaniem swoją ofertą są nieco ponad konkurencję, bo nie spotkałam się jeszcze z tak fajnymi usługami. Nowoczesność, profesjonalizm, no i niezawodność. To na pewno zaoferuje Ci Pralnia Warszawianka.
ODPOWIEDZ