Płytki do łazienki

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
żywia_86
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2020, 11:32

Płytki do łazienki

Post autor: żywia_86 »

Witam
z mężem będziemy wykańczać nowy dom, szukamy inspiracji, tym razem o płytkach do łazienki. Zależy nam i na estetyce, i na jakości - nie chcemy robić kolejnego remontu za 2 lata...
Awatar użytkownika
machut1980
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2020, 17:30

Re: Płytki do łazienki

Post autor: machut1980 »

W sklepie CerDesign wybierzecie ciekawe płytki - polecam wybierać z tych rektyfikowanych pod cienką fugę.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Płytki do łazienki

Post autor: Liliana »

Z pewnością należy wybrać takie, które będą najbardziej praktyczne.
Bożena

Re: Płytki do łazienki

Post autor: Bożena »

Pewnie, że tak. Skoro planujecie remont łazienki, to koniecznie powinniście zastanowić się nad tym, w jaki sposób najskuteczniej wykorzystać potencjał całego pomieszczenia. Czuję, że fajnie mogłyby się w tym celu sprawdzić płytki wielkoformatowe od Tubadzin. Myślę, że i Wam mogą sie bardzo spodobać.
Awatar użytkownika
cilka
Posty: 254
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:48

Re: Płytki do łazienki

Post autor: cilka »

No właśnie, jak to jest z tymi płytkami? Na co zwracać uwagę przy ich zakupie? Pytam, bo wpadła mi w oko oferta https://plytki24.pl/gresy-szkliwione i planuję z niej skorzystac. Przejrzałam wiele sklepów internetowych, ale tylko ten sprostał moim oczekiwaniom - również pod względem cen.
ODPOWIEDZ