meble od Burzyńskich - warto?

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:31

meble od Burzyńskich - warto?

Post autor: kimi »

Witajcie :) Czy ktoś z Was miał już okazję robić zakupy w domu meblowym Burzyńskich ? Wpadła mi w oko jedna z meblościanek i zastanawiam się jak z jakością ? Z góry bardzo dziękuje za info :)
Awatar użytkownika
vanila
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2019, 11:18

Re: meble od Burzyńskich - warto?

Post autor: vanila »

nie znam tego sklepu, ale spojrzałam z ciekawości i fajne mają te meble :) rozumiem, ze to wszystko produkty dostępne od ręki ?
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:45

Re: meble od Burzyńskich - warto?

Post autor: kamilla »

tak dokładnie :) ja robiłam już u nich zakupy 3 czy 4 razy. Wymieniałam meble i w salonie i w pokoju córki i w sypialni. Tu jest o tyle fajnie, ze wybór jest naprawdę spory a meble są fajne jakościowo i przede wszystkim w bardzo atrakcyjnych cenach.
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:31

Re: meble od Burzyńskich - warto?

Post autor: kimi »

o dziękuje własnie o takie informacje mi chodziło :) a zdradzisz jak z terminem dostawy ? długo się czeka?
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:45

Re: meble od Burzyńskich - warto?

Post autor: kamilla »

wiesz co nie, ja już nie pamiętam ile dokładnie czekaliśmy ale wiesz, jak meble są dostępne do ręki i nie są tworzone pod zamówienie i wymiar to zawsze jest szybciej. Jest tu też możliwość zakupu na raty, to też fajna opcja :)
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:31

Re: meble od Burzyńskich - warto?

Post autor: kimi »

ok kamilla bardzo Ci dziękuje za informacje :) już mniej wiecej lista zakupow zrobiona, pewnie na dniach bedziemy zamawiać :)
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: meble od Burzyńskich - warto?

Post autor: Zrelaksowana »

Ja większość mebli do mojego domu zamawiałam przez internet ;) Na przykład bardzo fajne segmenty pokojowe udało mi się dostać w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/471-segmenty-pokojowe. Jeśli więc szukacie umeblowania do Waszego pokoju, polecam się tam rozejrzeć, tym bardziej, że ceny wcale nie są tam wysokie ;)
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Re: meble od Burzyńskich - warto?

Post autor: paula22 »

Nie znam tej firmy, ale chyba mogę pomóc. Mam bardzo duży salon, dlatego miałam mnóstwo pomysłów na jego urządzenie. Najpierw znalazłam komplet wypoczynkowy, który zamówiłam na stronie https://aurameble.pl/72-zestawy-wypoczynkowe. Później dobrała dodatki i efekt jest bombowy. Mój salon wygląda jak salon prezydenta. Koniecznie przejrzyjcie ich ofertę.
ODPOWIEDZ