jaka altanka

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
Vaneska
Posty: 162
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

jaka altanka

Post autor: Vaneska »

W tym roku , też chce postawić taką altankę ogrodową . Tylko, ze mi podobają sie altanki które mają dach z trzciny. Według mnie sa dużo bardziej solidne i lepiej wyglądają. wystarczy tlko popatrzeć na zdjęcia takich altanek https://www.altany-eko.pl/ i od razu widać są ciekawsze
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: jaka altanka

Post autor: Liliana »

A czy to praktyczne rozwiązanie? Jak dla mnie nie wygląda to zbyt stabilnie i nie wiem jak z wytrzymałością.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: jaka altanka

Post autor: Zrelaksowana »

A Waszym zdaniem czym pomalować altankę na ogrodzie, aby przez długi czas wyglądała ona ładnie? czy warto zastosować jakąś farbę zabezpieczającą? Możecie coś polecić?
JowitaL

Re: jaka altanka

Post autor: JowitaL »

Jasne, że drewnianą altankę należy odpowiednio zabezpieczyć. Ja swoją malowałam Lakierobejcą ochronną z Vidaromu. Wiem, że jest solidnie zabezpieczona przed wilgocią, promieniami, ale także przed grzybami czy pleśnią. Lakierobejca posiada dziesięcioletną gwarancję skutecznej ochrony malowanego drewna. Lakierobejca dostępna w wielu kolorach więc bez trudu dobrałam idealnie pasującą.
Mam również drewniany domwek dla dzieci, oraz meble ogrodowe. Wszystko wygląda bardzo ładnie mimo tego, że ma już kilka lat.
ODPOWIEDZ