hurtownia elektryczna

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
MichałK
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2019, 23:46

hurtownia elektryczna

Post autor: MichałK »

Czesc,

mozecie polecic mi jakas sprawdzona hurtownie online?
Awatar użytkownika
DagmaraB
Posty: 26
Rejestracja: 18 sie 2019, 21:39

Re: hurtownia elektryczna

Post autor: DagmaraB »

Hejka,

Ja ostatnio kupowalam w sklepie asaj promiennik podczerwieni i musze przyznac, ze jestem z niego bardzo zadowolona :) U mnie sprawdza sie super
Awatar użytkownika
felen
Posty: 225
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:07

Re: hurtownia elektryczna

Post autor: felen »

Każdy kto prowadzi hurtownię będzie potrzebować usługi transportu gotówki jaką ma w ofercie https://www.chlholding.pl/ Nie tylko mają wiele lat doświadczenia w tej branży ale także oferują wiele dodatkowych usług jak sortowanie bilonu oraz zabezpieczanie transportu wartościowych dzieł.

soczewki kontaktowe łódź najtaniej
Awatar użytkownika
facet
Posty: 38
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:49

Re: hurtownia elektryczna

Post autor: facet »

No właśnie ja się nad promiennikami z https://www.teoterm.com.pl/ zastanawiam. Co prawda ich produkty są przede wszystkim do hal, ale wydaje mi się, że w domu, w garażu dokładniej coś takiego się przydaje. I ogólnie mam wrażenie, że takie rozwiązanie w osobnym garażu będzie koniec końców tańsze, niż na przykład przeciąganie c.o..

zaślepka chłodnicy
Żelichowski

Re: hurtownia elektryczna

Post autor: Żelichowski »

Niedawno robiłem remont domu rodziców, więc mam pojęcie ile co kosztuje. Dobry sklep z osprzętem elektrycznym pozwoli wam zaoszczędzić sporą sumę. Ja dzięki zakupom w sieci zaoszczędziłem tak dużo, że w założonym budżecie mogłem jeszcze wyremontować rodzicom sypialnię, mimo, że nie było tego w planach. A jakbym kupował wszystko stacjonarnie, to pewnie z ledwością bym skończył kuchnię i łazienkę.

narożnik rico agata meble
ODPOWIEDZ