ginekolog Bemowo

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

ginekolog Bemowo

Post autor: agapis »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://sierant-gabinety.pl/oferta/medycyna-estetyczna/
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: ginekolog Bemowo

Post autor: ellen »

Lekarz każdej specjalizacji jest ważny, ale ginekolog według mnie szczególnie. Ważne żeby można było na takim polegać. Który nie będzie zbywał, bagatelizował problemów z jakimi się zwracamy. Ważne są też regularne badania, tych trzeba pilnować. Ja jeszcze potrzebowałam pewnego zabezpieczenia, ale na szczęście mam super panią ginekolog. Najpierw badania, a potem recepta na belarę, którą już ponad rok stosuję.
Awatar użytkownika
malpeczka
Posty: 136
Rejestracja: 12 gru 2019, 21:17

Re: ginekolog Bemowo

Post autor: malpeczka »

Ja u kilku ginekologów byłam i szukałam pomocy, ale niestety bagatelizowali problem. Tak od jednego do drugiego sie bujalam. Dopiero jak trafilam do szpitala medicover, do specjalisty z prawdziwego zdarzenia, to zdiagnozowali u mnie endometrioze i sie okazało, to wlasnie bylo przyczyna wszystkich moich dolegliwosci
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: ginekolog Bemowo

Post autor: paninam1 »

Leczenie domowymi sposobami czy rzeczami z apteki bez recepty nie przynosiło w moim przypadku najmneijszego rezultatu. Dlatego zdecydoałam się na pomoc i wsparcie od DiMedic i jestem bardzo ale to bardz zadowolona. Szybko, bezproblemowo, a przede wszystkim czułam się mega bezpiecznie :) a wiemy doskonale jak ten temat jest wstydliwy... Kod na 25 zł zniżki: https://dimedic.eu/pl/dimedic/registrat ... ruth.z3854

różaniec komunijny dla dziewczynki
kość

Re: ginekolog Bemowo

Post autor: kość »

Ja się przyznam bez bicia, że ginekolog to jedyny lekarz do którego chodzę tylko prywatnie. Mam swojego sprawdzonego lekarza - dr Adam Górski, który przyjmuje w warszawskiej Babka Medica. To pełen empatii, powołania i uśmiechu człowiek. Pierwsza wizyta przestaje być stresem. Dokładny wywiad i wskazówki co robić. Polecam z całego serca.
ODPOWIEDZ