Co stosujecie u maluszka na skórę do pielęgnacji przy AZS?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 113
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:20

Co stosujecie u maluszka na skórę do pielęgnacji przy AZS?

Post autor: Paula »

Co stosujecie u maluszka na skórę do pielęgnacji przy AZS? Miała któraś z Was z doczynienia z kremem pielęgnacyjnym marki Hildegard Braukmann z serii Mama&Ja? Ja kupuję ich kosmetyki dla siebie i jestem z nich zadowolona a widzę, że mają też serię dla maluszków. Ktoś się wypowie? :)
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Co stosujecie u maluszka na skórę do pielęgnacji przy AZS?

Post autor: Zrelaksowana »

Bardzo dobre kosmetyki do pielęgnacji skóry skłonnej do atopii oferuje również marka Mustela. Na stronie https://www.mustela.pl/product/nasze-pr ... -do-atopii możecie sobie o nich trochę poczytać. Jak widać mają one bardzo dobry skład i są całkowicie bezpieczne.
Awatar użytkownika
Bela
Posty: 116
Rejestracja: 08 gru 2019, 19:59

Re: Co stosujecie u maluszka na skórę do pielęgnacji przy AZS?

Post autor: Bela »

Wiecie co, mi lekarz przepisał teraz maść taką do wykonania na miejscu w aptece. Bardzo szybko zrealizowali mi taką receptę w aptece DOZ. Jestem zaskoczona tym, jak szybko udało się wykonać maść, odebrałam ją już następnego dnia.
Awatar użytkownika
makena
Posty: 30
Rejestracja: 23 lis 2019, 22:34

Re: Co stosujecie u maluszka na skórę do pielęgnacji przy AZS?

Post autor: makena »

Bela pisze: ↑08 gru 2019, 20:38 Wiecie co, mi lekarz przepisał teraz maść taką do wykonania na miejscu w aptece. Bardzo szybko zrealizowali mi taką receptę w aptece DOZ. Jestem zaskoczona tym, jak szybko udało się wykonać maść, odebrałam ją już następnego dnia.
też wiele razy robłam takie maści i kosmetyki w DOZ, szkoda, że coraz mniej aptek ma do tego zaplecze, na szczęście wszystkie DOZ mają taką możliwość
Awatar użytkownika
lilijka
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2019, 19:20

Re: Co stosujecie u maluszka na skórę do pielęgnacji przy AZS?

Post autor: lilijka »

maści robione są fajne, to fakt, też nie raz używałam, chociaż akurat na AZS to używam kosmetyków atoperal. Mają fajne składy, są łatwo dostępne i idealnie dostosowane dla delikatnj i skłonnej do podrażnień skóry.
Awatar użytkownika
Zulijka2
Posty: 85
Rejestracja: 03 gru 2019, 19:03

Re: Co stosujecie u maluszka na skórę do pielęgnacji przy AZS?

Post autor: Zulijka2 »

Dobrze jest się wybrać do dermatologa.Ja mam bardzo miła panią doktor Anitę Fijor z przychodni Nasz Lekarz w Toruniu . Jest bardzo miła dla dzieci ,ma ogromne podejście, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, skieruje gdzie jest potrzeba. moja córka tez miała problemy skórne ale pani doktor bardzo dobrze dobrała leki. Oczywiście poszliśmy na konsultację do dermatologa. Ale zalecił to samo.

niemowle trze oczy
Awatar użytkownika
Linka
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2019, 18:15

Re: Co stosujecie u maluszka na skórę do pielęgnacji przy AZS?

Post autor: Linka »

Ja się za bardzo na składach nie znam, ufam w tej kwestii sroce, kojarzycie jej bloga? Polecała atoperal baby, skład ma super i naprawdę działa, używam regularnie pianki do mycia, kremu, emulsji, w razie potrzeby też krochmalu i róznica u dzieci jest widoczna gołym okiem.
Awatar użytkownika
karola.pieniak123
Posty: 26
Rejestracja: 24 lut 2020, 8:02

Re: Co stosujecie u maluszka na skórę do pielęgnacji przy AZS?

Post autor: karola.pieniak123 »

ja stosuje u siebie produkty od novaclear ale mozna je stosowac rowniez u malych dzieci.
ODPOWIEDZ