Lipotransfer na powiększenie ust?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
redżinafalandżi
Posty: 290
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:15

Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: redżinafalandżi »

Ktoś z was słyszał może o tym rozwiązaniu?
Jestem ciekawa czy waszym zdaniem taki lipotransfer to lepsza opcja niż np. botoks.
Tutaj https://lipoline.pl/lipotransfer/ widziałam coś takiego.
Sporo tam piszą o tym rozwiązaniu.
Może ktoś jest w stanie podpowiedzieć coś więcej?
Awatar użytkownika
ilonaP
Posty: 14
Rejestracja: 14 cze 2019, 14:38

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: ilonaP »

Ja powiększałam usta tutaj https://magicznaklinika.pl/. Płaciłam coś ok 400zł bo była promocja. Z efektu jestem bardzo zadowolona. umów się na konsultacje. Lekarz ci wszystko wyjaśni.
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 17
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:02

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: terenia »

Rzeczywiście ceny w Magicznej klinice sa niskie jeśli jest akurat promocja, ale nijak to nie wpływa na efekt końcowy i jakość usług - modelowanie ust nie boli, jest na długo i to nie wydęte, sztuczne usta a piękne, subtelne z podkreślonym kolorem usta o jakich marzy każda z nas
Awatar użytkownika
zenka123
Posty: 44
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:17

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: zenka123 »

Popieram terenia. Efekt jest super. Zabieg wykonują w znieczuleniu miejscowym więc praktycznie nic nie czuć. No może delikatne łaskotania ale wszystko do przeżycia. Dla mnie najważniejsze jest to, że efekt jest naprawdę naturalny.
Awatar użytkownika
siniora
Posty: 164
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:54

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: siniora »

to moze lifting ust ? W Bienkowscy Clinic robia taki zabieg https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/lif ... -lip-lift/ jest maloinwazyjny i daje ladne naturalne efekty :)
Awatar użytkownika
zenka123
Posty: 44
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:17

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: zenka123 »

Taki lifting nie do końca spełni oczekiwania młodych klientek gabinetów medycyny estetycznej bo to jedynie pozwala unikać efektu starzenia i zwiotczenia wyłącznie górnej wargi a przy modelowaniu w Magicznej klinice uzyskasz efekt naturalnie jędrnych, kształtnych i soczyście różowych ust bez znacznej ingerencji. Kwas możesz powtarzać jeśli kwas zaniknie.
Awatar użytkownika
milka9
Posty: 143
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:15

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: milka9 »

ja czytałam, że bardzo fajnym zabiegiem na powiększenie ust jest zabieg kwasem hialuronowym blog o powiększaniu ust efekt się bardzo fajnie i długo utrzymuje a do tego usta naprawdę wyglądają młodziej i bardziej seksownie
Awatar użytkownika
ewelina85
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:39

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: ewelina85 »

redżinafalandżi pisze: ↑06 maja 2019, 19:21 Jestem ciekawa czy waszym zdaniem taki lipotransfer to lepsza opcja niż np. botoks.
Moja droga, botoks nie służy do wypełniania ust. On służy do likwidacji zmarszczek mimicznych. Do powiększania i modelowania ust służą wypełniacze na bazie zazwyczaj kwasu hialuronowego. I to też nie wszystkie do tego się nadają (poczytaj https://dermestetic.pl/zabiegi/modelowa ... szanie-ust). Dodatkowo warto sprawdzić, nie tylko czym, ale i kto wypełnia Ci usta, ponieważ tylko lekarz ma do tego prawo. Najlepiej, żeby to był dermatolog lub chirurg. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
koalka1
Posty: 7
Rejestracja: 09 lip 2019, 11:12

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: koalka1 »

Nie trzeba wcale stosować jakichś drastycznych zabiegów, żeby poprawić swoją urodę. Kobietom pasuje teraz wypełniacz do ust Restylane i nim można delikatnie poprawić usta. Wiele kobiet na to się zdecydowało i pozbyły się swojego kompleksu.
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 113
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:20

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: Paula »

Jestem zwolenniczką naturalnego efektu dlatego jeżeli chodzi o wypełnienie ust to zdecydowałam się na wypełniacz marki Restylane - https://www.restylane.com/pl/ . To krystalicznie czysty kwas hialuronowy więc jest bardzo plastyczny.
Awatar użytkownika
Aldona Sztajglik
Posty: 53
Rejestracja: 23 lip 2019, 14:01

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: Aldona Sztajglik »

Paula pisze: ↑01 sie 2019, 14:42 Jestem zwolenniczką naturalnego efektu dlatego jeżeli chodzi o wypełnienie ust to zdecydowałam się na wypełniacz marki Restylane - https://www.restylane.com/pl/ . To krystalicznie czysty kwas hialuronowy więc jest bardzo plastyczny.
Ja również jestem zwolenniczką naturalnego efektu. Miałam powiększane usta dokładnie tym samym kwasem co Ty Paula. Ja ostrzykuje się tym preparatem raz do roku ;) Nie miałam tutaj grudek tak jak w innych przypadkach ;)
Awatar użytkownika
dyfuzja
Posty: 100
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:20

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: dyfuzja »

Ja wypełniałam usta ale standardowo wypełniaczem - https://klinikamiracki.pl/neauvia-intense-lips/ I dla mnie to było dobre rozwiązanie :) zresztą regularnie chodzę bo niesamowicie zadowolona jestem z kształtu i wielkości ust teraz
Awatar użytkownika
cilka
Posty: 254
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:48

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: cilka »

Ja zamierzam skorzystać z tej tradycyjnej metody, jakość efekt lepiej wygląda. Co prawda trzeba chodzić potem na dopełnienia, ale kwas z ust schodzi bardzo równomiernie, więc nie ma się o co martwić. Mam już nawet upatrzoną klinikę w Warszawie https://klinikaurody.info/pl/powiekszan ... urody.html Słyszałam o niej same pochlebne opinie ;) a wy, gdzie powiększałyście usta?
Awatar użytkownika
Roksana12
Posty: 43
Rejestracja: 21 paź 2019, 13:31

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: Roksana12 »

Ja jednak wolę korzystać z powiększanie ust kwasem hialuronowym. Wykonuję ten zabieg za każdym razem w Magicznej Klinice. Muszę przyznać, że dawno nie spotkałam się z tak profesjonalną robotą, miałam zapewnioną super opiekę, kazdy zabieg poprzedza gruntowna konsultacja, wywiad, lekarz bada potrzeby pacjenta. Jak dla mnie ogromny plus.
Awatar użytkownika
Inga31
Posty: 31
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:27

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: Inga31 »

Roksana12 pisze: ↑23 paź 2019, 23:07 Ja jednak wolę korzystać z powiększanie ust kwasem hialuronowym. Wykonuję ten zabieg za każdym razem w Magicznej Klinice. Muszę przyznać, że dawno nie spotkałam się z tak profesjonalną robotą, miałam zapewnioną super opiekę, kazdy zabieg poprzedza gruntowna konsultacja, wywiad, lekarz bada potrzeby pacjenta. Jak dla mnie ogromny plus.
A długo otrzymywał się efekt po zabiegu ? Zastanawiam się właśnie nad powiększeniem swoich ust, jest to mój kompleks, ale obawiam się, że będzie gorzej.
Awatar użytkownika
Roksana12
Posty: 43
Rejestracja: 21 paź 2019, 13:31

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: Roksana12 »

Inga31 pisze: ↑23 paź 2019, 23:10
Roksana12 pisze: ↑23 paź 2019, 23:07 Ja jednak wolę korzystać z powiększanie ust kwasem hialuronowym. Wykonuję ten zabieg za każdym razem w Magicznej Klinice. Muszę przyznać, że dawno nie spotkałam się z tak profesjonalną robotą, miałam zapewnioną super opiekę, kazdy zabieg poprzedza gruntowna konsultacja, wywiad, lekarz bada potrzeby pacjenta. Jak dla mnie ogromny plus.
A długo otrzymywał się efekt po zabiegu ? Zastanawiam się właśnie nad powiększeniem swoich ust, jest to mój kompleks, ale obawiam się, że będzie gorzej.
W Magicznej Klinice będziesz w rękach najlepszych specjalistów. Nie masz się czego obawiać, staną na głowie, aby dogodzić twoim potrzebom.
Awatar użytkownika
Inga31
Posty: 31
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:27

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: Inga31 »

Roksana12 pisze: ↑23 paź 2019, 23:11
Inga31 pisze: ↑23 paź 2019, 23:10
Roksana12 pisze: ↑23 paź 2019, 23:07 Ja jednak wolę korzystać z powiększanie ust kwasem hialuronowym. Wykonuję ten zabieg za każdym razem w Magicznej Klinice. Muszę przyznać, że dawno nie spotkałam się z tak profesjonalną robotą, miałam zapewnioną super opiekę, kazdy zabieg poprzedza gruntowna konsultacja, wywiad, lekarz bada potrzeby pacjenta. Jak dla mnie ogromny plus.
A długo otrzymywał się efekt po zabiegu ? Zastanawiam się właśnie nad powiększeniem swoich ust, jest to mój kompleks, ale obawiam się, że będzie gorzej.
W Magicznej Klinice będziesz w rękach najlepszych specjalistów. Nie masz się czego obawiać, staną na głowie, aby dogodzić twoim potrzebom.
Na pewno umówię się do nich na konsultację, aby zasięgnąć porady :D. Dzięki za pomoc.

ngk ikr9f8
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:31

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: kimi »

Ja też powiększałam usta w Magicznej Klinice i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Efekt widoczny był w zasadzie od razu :) Fajni lekarze, super ceny, wysoka jakość i komfortowe warunki.
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:45

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: kamilla »

ja korzystam z oferty magicznej kliniki już od dobrego roku. Fajne jest to, że lekarze nie naciągają na niepotrzebne koszta i nie proponują zabiegów, których kompletnie nie potrzebujemy ( nawet jeśli same tego chcemy ;p ).
Awatar użytkownika
vanila
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2019, 11:18

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: vanila »

ja czekam co prawda dopiero na pierwszą wizytę w magicznej klinice ( konsultację mam zapisaną na drugą połowę listopada). Ale moja mama chodzi do nich od dawna i widzę po niej jak za każdym razem wraca coraz młodsza :)
Awatar użytkownika
Aldona Sztajglik
Posty: 53
Rejestracja: 23 lip 2019, 14:01

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: Aldona Sztajglik »

Nie miałam akurat takiego lipotransferu. Jak juz to miałam powiekszanie kwasem HA Restylane Kysse. jestem bardzo zadowolona z efektów, bo jest na prawde naturalnie ;)
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:45

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: kamilla »

ja zrobiłam sobie powiększanie ust w magicznej klinice i wyszło super. Na początku troszkę się obawiałam tego jak będzie ale lekarz uspokoił mnie, ze będzie dokładnie tak jak chce - naturalnie. No i nie pomylił się nic a nic, nie mogę się do dziś napatrzeć na swoje usta :)
Awatar użytkownika
Hille
Posty: 45
Rejestracja: 29 mar 2019, 21:03

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: Hille »

Awatar użytkownika
Hille
Posty: 45
Rejestracja: 29 mar 2019, 21:03

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: Hille »

Kochane niedługo będę wybierała sie na swoje pierwsze powiększanie ust! czy macie może jakieś rady, które pozwolą mi zminimalizować opuchliznę i siniaki? :) może macie jakieś sposoby, które się sprawdzają w waszym przypadku i pomogą mi przejść przez pierwszy zabieg? wiem o aspirynie, solarium i opryszczce. Będę wdzięczna za wszelkie dodatkowe wskazówki! :)
https://instytutboczarska.pl/powiekszan ... luronowym/
Awatar użytkownika
awangarda
Posty: 101
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:03

Re: Lipotransfer na powiększenie ust?

Post autor: awangarda »

Ja miałam usta powiększane kwasem hialuronowym w klinice https://sclinic.com.pl/ . Cieszę się, że zdecydowałam się na taki zabieg, bo zawsze wąskie usta były moim kompleksem. Sam zabieg nie był bardzo bolesny, Doktor odpowiednio do niego znieczula. Efekt jest świetny. Usta są bardziej zarysowane, pełniejsze, czerwień wargowa jest jakby nawilżona.
ODPOWIEDZ