cytologia

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
petryka8
Posty: 100
Rejestracja: 10 lip 2019, 9:43

cytologia

Post autor: petryka8 »

jak często chodzicie na cytologię ? Badacie się regularnie? Czy raczej nie dbacie o to ?
Awatar użytkownika
milka9
Posty: 143
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:15

Re: cytologia

Post autor: milka9 »

ja chodzę regularnie przez wirusa hpv - muszę regularnie się badać, dodatkowo tez stosuję profilaktycznie żel papilocare, bo on zapobiega powstawaniu nowych, niekorzystnych zmian
Awatar użytkownika
Barnala
Posty: 69
Rejestracja: 24 lip 2019, 10:05

Re: cytologia

Post autor: Barnala »

Cytologia jest ważna tak samo jak inne badania ginekologiczne. Kobiety powinny się badać ,badania piersi i narzadów rodnych to podstawa badań kobiet http://antykoncepcjanamiare.pl/kalendar ... wykonywac/ nie możemy o tym zapominac. Ja zawsze co pół roku chodzę do lekarza bo stosuję antykoncepcję hormonalną , ale ważne jest aby wszystkie kobiety to robiły bez względu na to czy stosują anty czy nie.
Awatar użytkownika
petryka8
Posty: 100
Rejestracja: 10 lip 2019, 9:43

Re: cytologia

Post autor: petryka8 »

milka9 pisze: ↑02 paź 2019, 9:48 ja chodzę regularnie przez wirusa hpv - muszę regularnie się badać, dodatkowo tez stosuję profilaktycznie żel papilocare, bo on zapobiega powstawaniu nowych, niekorzystnych zmian
no i jak z tym żelem, pomógł Ci?
Awatar użytkownika
milka9
Posty: 143
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:15

Re: cytologia

Post autor: milka9 »

tak i słuchajcie... nie dosć, ze pozbyłam się paskudnych zmian wywołanych przez hpv, to jeszcze dodatkowo pozbyłam się wirusa hpv, jestem mega szczęśliwa o pozytywnie zaskoczona :D
ODPOWIEDZ