Smaczna i zdrowa sucha karma dla młodego pieska

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
KamilZeń

Smaczna i zdrowa sucha karma dla młodego pieska

Post autor: KamilZeń »

Cześć wszystkim ;)
Przychodzę do Was z takim pytaniem, a mianowicie jaką karmę możecie mi polecić, jeśli chodzi o suchą wersję i do tego przysmaki żeby skutecznie dbać o jego zdrowie, ale tez skutecznie uczyć go wszystkich komend. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć tą odpowiednią na dłużej. Pozdrawiam!
Edeń

Re: Smaczna i zdrowa sucha karma dla młodego pieska

Post autor: Edeń »

Przede wszystkim karma musi być zdrowa, świeża no i oczywiście smakowita! Ja przede wszystkim unikam karm ze zbożami, ziemniakami, czy drobiem. Dlatego zdecydowaliśmy się postawić na Empire, bo mają karmy dla mniejszych i większych ras. Nawet jest kategoria dla maltanczyków https://empireshop.pl/karmy-hipoalergic ... ltanczykow i teraz zamawiamy wersję "EMPIRE Hipoalergiczna Karma dla Dorosłych Maltańczyków 1.8kg+200g Gratis" wystarcza na dłużej
Zygieł

Re: Smaczna i zdrowa sucha karma dla młodego pieska

Post autor: Zygieł »

Tutaj muszę się zgodzić, że jednak coraz więcej uwagi przywiązujemy do odpowiedniej karmy dla psów, aby też po prostu się nie męczyły bo zboża i drób niezbyt dobrze na naszych pupili działają i powodują problemy trawienne. Dlatego jak najbardziej warto poświęcić więcej uwagi na markę Empire tym bardziej że ich karmy posiadają dodatkowe suplementy i są hipoalergiczne.
KamilZeń

Re: Smaczna i zdrowa sucha karma dla młodego pieska

Post autor: KamilZeń »

Zygieł pisze: ↑15 paź 2021, 9:07 Tutaj muszę się zgodzić, że jednak coraz więcej uwagi przywiązujemy do odpowiedniej karmy dla psów, aby też po prostu się nie męczyły bo zboża i drób niezbyt dobrze na naszych pupili działają i powodują problemy trawienne. Dlatego jak najbardziej warto poświęcić więcej uwagi na markę Empire tym bardziej że ich karmy posiadają dodatkowe suplementy i są hipoalergiczne.
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że będzie to naprawdę smaczna i zdrowa karma.
HubertKoń

Re: Smaczna i zdrowa sucha karma dla młodego pieska

Post autor: HubertKoń »

Chyba każda osoba ma tutaj świadomość że numerem jeden na co trzeba zwrócić uwagę jest skład, skuteczność w działaniu i dobre ceny to empire pozytywnie zaskakuje i też ma specjalne karmy nawet dla owczarków, ale i mniejszych ras https://empireshop.pl/ więc warto sprawdzić jak to u nich wygląda i też pod względem dostępnych zestawów, rasowe psy są zdecydowanie dużo bardziej wymagające psy dlatego trzeba szukać tych świeżych, na dobrym mięsie bez ziemniaków i drobiu.
małgoś99

Re: Smaczna i zdrowa sucha karma dla młodego pieska

Post autor: małgoś99 »

A znacie tą karmę - https://www.omegakarmy.pl? Moim zdaniem skład mają bardzo dobry, dużo różnych wariantów karm dla różnych psiaków, czy to młodszych czy starszych. Mojemu pieskowi bardzo smakuje, więc myślę że jest godna polecenia, a chociażby wypróbowania przez inne pieski :))
ODPOWIEDZ