Plandeka pod namiot

Poruszamy tu tematy związane z wystrojem mieszkania, chwalimy się urządzonymi przez siebie wnętrzami. Opowiadamy o pomysłach, designie, polecanych producentach i sklepach z meblami oraz dodatkami.
Awatar użytkownika
Vaneska
Posty: 162
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Plandeka pod namiot

Post autor: Vaneska »

Mam niewielką firmę , która sprzedaje kwiaty i różne rośliny. Na początek przyda mi się na to taki namiot magazynowy. Zastanawiam się tylko jaki namiot wybrac i jaka plandeka do tego będzie najbardziej odpowiednia. Szukałam juz tutaj https://pronamiot.pl/index.php/5-rzeczy ... -plandeki/ , trochę informacji na temat tego na co najlepiej zwracać uwagę przy takim zakupie. Jestem troche bardziej rozeznana, ale wolałabym też poznać wasze zdazanie na ten temat.
Awatar użytkownika
Celyna
Posty: 125
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:12

Re: Plandeka pod namiot

Post autor: Celyna »

Rozumiem, że to ma być taki namiot handlowy ? Jesli takiego szukasz to zerknij na ofertę pawilonów handlowych firmy Halplan. U nich możesz kupić gotowy namiot lub zamówić namiot na wymiar. Halplan oferuje namioty solidne, wykonane z materiałów bardzo dobrej jakości. Ponadto namiot jest tak zaprojektowany, że nie ma problemu z jego złożeniem lub rozłożeniem, co akurat w przypadki częstego rozkładania stoiska jest bardzo istotne.
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 226
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:43

Re: Plandeka pod namiot

Post autor: mikolaj2 »

Celyna pisze: ↑28 maja 2019, 10:16 Rozumiem, że to ma być taki namiot handlowy ? Jesli takiego szukasz to zerknij na ofertę pawilonów handlowych firmy Halplan. U nich możesz kupić gotowy namiot lub zamówić namiot na wymiar. Halplan oferuje namioty solidne, wykonane z materiałów bardzo dobrej jakości. Ponadto namiot jest tak zaprojektowany, że nie ma problemu z jego złożeniem lub rozłożeniem, co akurat w przypadki częstego rozkładania stoiska jest bardzo istotne.
z namiotów czy pawilonów handlowych na wynajem to polecam firmę VITABRI Ekspresowo działają, a namioty są solidnie wykonane, różne modele, czy to reklamowe, czy sportowe, czy właśnie handlowe. Dużo pozytywnych opinii w sieci na ich temat czytałam.
ODPOWIEDZ