dobry internet w Białymstoku

Szukasz obiektywnej porady? Chcesz wiedzieć, co o Twoim problemie sądzą inni? Spytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:45

dobry internet w Białymstoku

Post autor: kamilla »

Moi drodzy szukam dobrego Internetu. mieszkam w Białymstoku ( jeśli to ma jakieś znaczenie). jakich operatorów/dostawców polecacie ? fajnie jakby taką usługę neta dało się połączyć też z telewizją. z góry dzięki :)
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:31

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: kimi »

chętnie się podepnę do tematu bo sama jestem w trakcie poszukiwań...
Awatar użytkownika
vanila
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2019, 11:18

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: vanila »

ja polecam lokalnego dostawcę , firmę Elpos. Oni działają własnie w Białymstoku i okolicach. Korzystam i z jakości usług jestem baaaaardzo zadowolona :)
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:45

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: kamilla »

vanila pisze: ↑10 sie 2020, 8:41 ja polecam lokalnego dostawcę , firmę Elpos. Oni działają własnie w Białymstoku i okolicach. Korzystam i z jakości usług jestem baaaaardzo zadowolona :)
ooo dzięki wielkie za odpowiedz :) a powiesz jak z prędkością internetu? cenowo rozsądnie ?
Awatar użytkownika
vanila
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2019, 11:18

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: vanila »

wiesz co to zalezy czy jest u Was światłowód czy nie ( nie w każej lokalizacji jest). jesli jest to internet najszybszy może być do 900 mb/s ( taki mamy) a jak nie ma to wtedy o ile dobrze pamiętam max to 600 mb/s ( także też bardzo okej). Cenowo jak dla mnie okej, jest duża ilość pakietów do wyboru także rozsądnie :)
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:45

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: kamilla »

dzięki za info, już się z nimi kontaktowałam i okazuje się, ze u mnie też jest światłowód :) także będę się decydować i od pazdziernika mam nadzieje już będe korzystać :)
Awatar użytkownika
vanila
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2019, 11:18

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: vanila »

ekstra :) jestem pewna, ze będziesz zadowolona :) daj znać za jakiś czas jak się sprawuje internet :)
ącka

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: ącka »

Też mam internet w Elposie, nie narzekam. Usługi są stabilne, internet szybki, nie zacina i nie przerywa. no i sama obsługa klienta na wysokim poziomie.
kąmilla

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: kąmilla »

ącka pisze: ↑09 paź 2020, 10:20 Też mam internet w Elposie, nie narzekam. Usługi są stabilne, internet szybki, nie zacina i nie przerywa. no i sama obsługa klienta na wysokim poziomie.
no widzicie ile nam się tu klientów zebrało ;p ja też już korzystam w pełni, w życiu nie miałam tak szybkiego i bezawaryjnego internetu, Tfu tfu póki co - super :)
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 159
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: osaka »

Jak chcecie sprawdzić jaką macie prędkość internetu to na https://smartix.pl/ znajdziecie poradnik jak to zrobić. Na tej stronie nie brakuje porad, nowinek, ciekawostek ze świata internetu, telefonii. Jak czegoś nie wiem to sama właśnie tam najpierw zaglądam. Są porady jak na przykład można zablokować daną stronę w Google Chrome czy co robić jak komputer się przegrzewa.
Awatar użytkownika
LiwiaKornelia
Posty: 111
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:30
Kontakt:

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: LiwiaKornelia »

Ja w internecie patrzę na inspiracje modowe https://www.brytyjka.pl/zlota-torebka-p ... d-312.html i co chwilę odkrywam wyjątkowe dodatki do stylizacji.
Moda Cahlo
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:21

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: begonia »

Potrzebowałam internet dla firm a więc musiałam starannie sprawdzić czy podoła naszym wymaganiom. Najlepszy jest oczywiście internet światłowodowy bo masz więc pewność, że firma będzie stale podłączona do sieci. Poza tym w razie kiedy potrzeby firmy wzrosną, dostosują odpowiednio przepustowość łącza.
Awatar użytkownika
wioletta
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:40

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: wioletta »

Nawet jeśli nie ma światłowodu to można cieszyć się stabilnym internetem od operatora sieci komórkowej. Wystarczy zamontować wzmacniacz antenowy w domy czy w biurze. W sklepach jak tu new-electric.pl są dostępne wzmacniacze marki Signaflex, które mają świetne opinie. Taki wzmacniacz to must have jeśli mamy taki typ internetu.
Awatar użytkownika
ononka
Posty: 183
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:04

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: ononka »

Chce u siebie zmienić internet bo mam mobilny ale to dla mnie za mało i często muli jak oglądam jakieś filmy. Zastanawiam się nad zmianą na internet Wrocław Co o tym sądzicie ? Któraś z Was korzystała bądź nadal korzysta z ich oferty ? Nie ukrywam, że chetnie poznam wasze zdanie na ten temat.
ślina

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: ślina »

wioletta pisze: ↑25 lut 2021, 16:33 Nawet jeśli nie ma światłowodu to można cieszyć się stabilnym internetem od operatora sieci komórkowej. Wystarczy zamontować wzmacniacz antenowy w domy czy w biurze. W sklepach jak tu new-electric.pl są dostępne wzmacniacze marki Signaflex, które mają świetne opinie. Taki wzmacniacz to must have jeśli mamy taki typ internetu.
no nie wiem, u mnie tak średnio było
żyła

Re: dobry internet w Białymstoku

Post autor: żyła »

Ja też mam już teraz dobry internet od najlepszego dostawcy telewizji i internetu . Większość operatorów oferuje światłowodowe łącze asymetryczne, które cechuje wyższa prędkość pobierania od wysyłania danych, jednak światłowód oparty na łączu symetrycznym jest moim zdaniem dużo lepszy.
ODPOWIEDZ