Masaże relaksacyjne?

Pracujesz tak dużo, że sam już nie wiesz, jak odpoczywać? Mamy dla Ciebie najlepsze techniki relaksu, metody na pozbycie się stresu, polecenia spa i szkół medytacji.
Awatar użytkownika
Ritana
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2022, 0:29

Masaże relaksacyjne?

Post autor: Ritana »

Wielokrotnie słyszałam, że dobrze wykonany masaż naprawdę potrafi nie tylko zrelaksować ale zmniejszyć napięcie mięśni, ból. Chociaż sama do niedawna nie miałam jeszcze okazji korzystać i pomimo wszystko, mocno mnie to zaskoczyło. Zapisałam się na masaż relaksacyjny do EstClinic, którą otworzyli u nas niedawno (to klinika medycyny estetycznej). Jestem bardzo zadowolona.
Grzesiek

Re: Masaże relaksacyjne?

Post autor: Grzesiek »

Ja wolę jednak nieco inne masaże ;) Moje serce skradł masaż tantryczny. Jednym z miejsc, które moim zdaniem są najlepsze w tym obszarze, jest Deser Rose w Warszawie. To są doznania na najwyższym poziomie, uwierzcie! Atmosfera jest niesamowita, masażystki bardzo profesjonalne - nic tylko spróbujcie :)
Kasiula

Re: Masaże relaksacyjne?

Post autor: Kasiula »

Często chodze na takie masaże, https://masazebalijskietajskie.pl/ ta sieć salonów jest mega. Salony AYU są dla mnie miejscem, gdzie mogę odnaleźć równowagę między ciałem a umysłem. Ich unikalne podejście do masażu opiera się na holistycznym podejściu do zdrowia i dobrostanu, co sprawia, że każda wizyta jest nie tylko relaksująca, ale także terapeutyczna.
ODPOWIEDZ