Domowe SPA

Pracujesz tak dużo, że sam już nie wiesz, jak odpoczywać? Mamy dla Ciebie najlepsze techniki relaksu, metody na pozbycie się stresu, polecenia spa i szkół medytacji.
Eluśka

Domowe SPA

Post autor: Eluśka »

Hej! Jakie macie swoje metody na domowe SPA? :D Piana, wanna i lampka wina? A może książka do tego? Czy są jakieś elementy relaksujące, pielęgnacyjne na które szczególnie zwracacie uwagę albo które szczególnie lubicie? Piszcie - szukam inspiracji jak się jeszcze lepiej odprężać w domowym zaciszu :-)
Jaśmina

Re: Domowe SPA

Post autor: Jaśmina »

Do tego koniecznie jakaś aromatyczna sól do kąpieli! <3 ja mam bzika na tym punkcie, kąpiel relaksacyjna bez soli nie istnieje :-) aromat działa dobrze i na duszę, i na ciało, bo sól zawiera dużo istotnych makroelementów, więc efekt SPA we własnej wannie jest naprawdę realny!
Maharadża

Re: Domowe SPA

Post autor: Maharadża »

Jaśmina pisze: ↑09 wrz 2021, 13:45 Do tego koniecznie jakaś aromatyczna sól do kąpieli! <3 ja mam bzika na tym punkcie, kąpiel relaksacyjna bez soli nie istnieje :-) aromat działa dobrze i na duszę, i na ciało, bo sól zawiera dużo istotnych makroelementów, więc efekt SPA we własnej wannie jest naprawdę realny!
A jaka sól lepsza? Taka naturalna czy aromatyzowana?

bvlgari blv
Jaśmina

Re: Domowe SPA

Post autor: Jaśmina »

To zależy jaką lubisz :-) ja często wybieram aromatyzowane, bo olejki eteryczne mają dodatkowe działanie, szczególnie chyba lubię sól lawendową, bo fajnie relaksuje po ciężkim treningu albo intensywnym weekendzie w górach. Polecam tylko wybrać w miarę jakościowe sole, jeśli mają być aromatyzowane :-)

szafka kuchenna zlewozmywakowa
Żinutka

Re: Domowe SPA

Post autor: Żinutka »

Jaśmina pisze: ↑15 wrz 2021, 0:21 To zależy jaką lubisz :-) ja często wybieram aromatyzowane, bo olejki eteryczne mają dodatkowe działanie, szczególnie chyba lubię sól lawendową, bo fajnie relaksuje po ciężkim treningu albo intensywnym weekendzie w górach. Polecam tylko wybrać w miarę jakościowe sole, jeśli mają być aromatyzowane :-)

Oooo ja szukam właśnie jakiejś dobrej lawendowej albo różanej soli. Masz jakieś sprawdzone produkty?
Jaśmina

Re: Domowe SPA

Post autor: Jaśmina »

Żinutka pisze: ↑17 wrz 2021, 12:53
Jaśmina pisze: ↑15 wrz 2021, 0:21 To zależy jaką lubisz :-) ja często wybieram aromatyzowane, bo olejki eteryczne mają dodatkowe działanie, szczególnie chyba lubię sól lawendową, bo fajnie relaksuje po ciężkim treningu albo intensywnym weekendzie w górach. Polecam tylko wybrać w miarę jakościowe sole, jeśli mają być aromatyzowane :-)

Oooo ja szukam właśnie jakiejś dobrej lawendowej albo różanej soli. Masz jakieś sprawdzone produkty?
Lawendowa to mój faworyt, ta pachnie nieziemsko i nie jest droga: https://www.notino.pl/greenum/lavender-sol-do-kapieli/ :-)
ODPOWIEDZ