A co z akceptacją?

Borykasz się z problemami? Szukasz pomocy i nie wiesz, gdzie ją znaleźć? Podpowiemy, jak znaleźć dobrą poradnię psychologiczną, odpowiedniego terapeutę i jak poradzić sobie z chorobami natury psychicznej.
Awatar użytkownika
izkalala
Posty: 269
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:52

A co z akceptacją?

Post autor: izkalala »

Ja mam problem z samoakceptacją, nie widze w sobie niczego dobrego, szukam zrozumienia i kogoś kto podniesie mnie na duchu, czy ktoś z was może polecic mi dobrą poradnie psychologiczna? albo powiedzieć coś na temat http://poradniasalomon.com.pl Widziałam że mają bardzo dużo pozytywnych opinii.
Awatar użytkownika
Muriek64
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2020, 12:45

Re: A co z akceptacją?

Post autor: Muriek64 »

Jeśli jest poczucie potrzeby takich konsultacji nie ma co zwlekać tylko się wybrać i przekonać
Kamila34

Re: A co z akceptacją?

Post autor: Kamila34 »

Przechodziłam mniej więcej przez to samo co Ty. Parę lat temu wskutek utraty pracy utraciłam też wiarę w siebie i poczucie własnej wartości. Otarłam się o depresję. Kompleksową, rzetelną pomoc otrzymałam w poradni Harmonia Lux Med w Warszawie. Chodziłam przez pół roku na psychoterapię. Po każdej wizycie stopniowo czułam się lepiej. Jeszcze w trakcie terapii znalazłam nowe, lepsze zatrudnienie, poukładałam też wiele innych spraw. Ze strony specjalistów pracujących w placówce Harmonia możecie liczyć na indywidualne podejście oraz mnóstwo wyrozumiałości co przekłada się na efektywność leczenia.
ODPOWIEDZ