Warto wybrać okna premium?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
redżinafalandżi
Posty: 290
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:15

Warto wybrać okna premium?

Post autor: redżinafalandżi »

Co o tym sądzicie?
Warto będzie wybrać okna premium?
Tak się zastanawiam na ile to dobra opcja.
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/internorm/ znalazłam stronkę, gdzie piszą na ich temat nieco więcej.
Może ktoś z was też coś doda?
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 58
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:44

Re: Warto wybrać okna premium?

Post autor: lila87 »

Moim zdaniem warto przemyśleć wybór okien, drzwi pod względem ciepłoty domu. Bo nie ukrywajmy, że okna to jednak w zimie dają trochę zimna, a jeżeli są dobre okna to wszystko sprawdza się jak należy. Ja bym pomyślałam o firmie drutex która wydaje mi się rozsądnym wyborem. zresztą warto o nich poczytać w sieci i samemu się przekonać.
Awatar użytkownika
Liliannka
Posty: 245
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:40

Re: Warto wybrać okna premium?

Post autor: Liliannka »

Zdecydowanie - wybór okien powinien zostać dokładnie przemyślany - obecnie mamy do wyboru okna w róznych technologiach w zaleznosci od celu : czy chcemy system przesuwny, więcej światła w pomieszczeniach lub odpowiedni rodzaj profilu. Ja jednak skontaktowalabym sie w tej kwestii z fachowcami . Np ta firma http://noweokna.pl/ oferuje nie tylko dobrej jakosci okna ale i dokonuje pomiarów oraz montazu okien - a to wazne aby pozostawic takie zadania profesjonalistom.
Awatar użytkownika
jets
Posty: 127
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:31

Re: Warto wybrać okna premium?

Post autor: jets »

Przepraszam Was bardzo ale trochę bez sensu to pytanie. Jakie okna mamy wybrać jak nie okna premium? Przecież to tak ważna kwestia w przypadku każdego domu czy mieszkania nawet. Okna powinny mieć też odpowiednie parametry i być energooszczędne. My mamy właśnie okna, dzięki którym jest w domu cieplej, porównując do starych okien wstawionych przez administrację wiele lat temu to niebo a ziemia. Nie wiem nawet jakiej firmy one były ale z pewnością chińskie. Teraz mamy też okna pcv ale już porządne i na lata. Zamówiliśmy w Oknoplast w dobrej cenie udało nam się je dostać. Mamy okna premium i spokój na lata. Czy to nie powinno być najważniejsze? Oszczędzać możemy np. na dodatkach ale nie na tak ważnych rzeczach jak okna.
ODPOWIEDZ