Telewizja i internet - Świebodzice

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 41
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Telewizja i internet - Świebodzice

Post autor: kozi44 »

Od jakiegoś czasu mam problemy ze swoim łączem internetowy i zastanawiam się nad zmianą dostawcy. Może ktoś mi doradzi jakiego powinienem wybrać?
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 226
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:43

Re: Telewizja i internet - Świebodzice

Post autor: mikolaj2 »

Tego typu pakiety widziałem ostatnio w Multimedia. Muszisz zajrzeć na ich stronę https://www.multimedia.pl/ i sprawdzić co mają teraz w ofercie, ale pamiętam, że jeszcze niedawno można wbyło wybrac pakiet z na prawdę fajnym telewizorem. Polecam Ci sprawdzić, moim zdaniem na prawdę warto
Awatar użytkownika
Vanesca78
Posty: 172
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:21

Re: Telewizja i internet - Świebodzice

Post autor: Vanesca78 »

Najlepsza telewizja ponoć jest w nc plus bolesławiec .Osobiście tam jeszcze nie byłam, ale niedługo chce zmieniać dekoder i chętnie zapoznać się z ich ofertą, która ponoć ma być bardzo atrakcyjna.
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Re: Telewizja i internet - Świebodzice

Post autor: paula22 »

Na blogi Korzenie i Skrzydła znalazłam taki oto artykuł korzenieiskrzydla.pl/jak-ogladac-polskie-kanaly-canal-w-uk - jak oglądać polskie kanały canal+ w UK. I jak widać, nawet za granicą jest taka możliwość. Wystarczy znaleźć odpowiedniego dostawcę. Także w Polsce, tu na miejscu, raczej nikt nie będzie miał problemu ze znalezieniem dobrego operatora.
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:21

Re: Telewizja i internet - Świebodzice

Post autor: begonia »

Wiadomo że najlepiej tv i internet kupować w pakiecie bo to się najlepiej opłaca ale ważna jest też jakość internetu. Ja po prostu sprawdziłam jaki jest najlepszy dostawca usług internetowych w moim rejonie i wybrałam tego który w porównaniu wypadł najkorzystniej
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Re: Telewizja i internet - Świebodzice

Post autor: paula22 »

Zawsze internet można wziąć z abonamentem telefonii komórkowej. To wygodne i często wykorzystywane rozwiązanie. By taki internet był zawsze silny i stabilny, dobrze jest też kupić wzmacniacz antenowy. Tutaj new-electric.pl macie takie wzmacniacze firmy Signaflex. Poczytajcie trochę o tych urządzeniach, są niezwykle przydatne.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2021, 9:28 przez paula22, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wioletta
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:40

Re: Telewizja i internet - Świebodzice

Post autor: wioletta »

Jeśli chodzi o telewizję internetową, to znalazłam platformę WP Pilot. Oferuje setki kanałów, filmów i seriali w jakości Full HD. Dodatkowo pakiet Starter PLUS, TVN24 i Eleven SPORTS jest darmowy przez 7 dni. Kanały można oglądać na różnych urządzeniach, a także w innych krajach UE. Nie ma długoterminowej umowy. Więcej informacji znajdziecie tutaj https://pilot.wp.pl/landing-page/starte ... senna_2021 .
ODPOWIEDZ