Te Vizja - opinie o szkole

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Kobix
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45

Te Vizja - opinie o szkole

Post autor: Kobix »

Są tu jacyś rodzice, którzy zapisywali swoje dzieci do Te Vizji? Konkretnie to do ich szkół z Warszawy. Interesuje mnie w sumie wszystko ;D Szczególnie jak tam przy pandemii szkoła radziła sobie z edukacją przez internet, bo w sumie nie można wykluczyć, że kiedyś będziemy mieli powtórkę z rozrywki...
Kaśka

Re: Te Vizja - opinie o szkole

Post autor: Kaśka »

Rzeczywiście jest to ważna kwestia... nigdy nie wiadomo co będzie w przyszłości, a mam wrażenie, że właśnie może być podobnie. Szkoły prywatne mogą więcej tak myślę, widzę właśnie to po wspomnianej Te Vizji. Mój syn chodzi tu do 4 klasy i zajęcia online były super, mega mnie to zaskoczyło jak i innych rodziców.
Awatar użytkownika
Ultrafara
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:25

Re: Te Vizja - opinie o szkole

Post autor: Ultrafara »

Nie będziesz zawiedziona bo z kim nie rozmawiam na temat tej szkoły to jeszcze nikt złego słowa mi nie powiedział, nawet na nauczycieli, a wiadomo, że kadra co jakiś czas będzie się zmieniać. W szkołach prywatnych można więcej, to oczywiste, jak kogoś stać to myślę, że lepszego wyboru nie będzie.
Awatar użytkownika
Oleandro
Posty: 49
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:54

Re: Te Vizja - opinie o szkole

Post autor: Oleandro »

Z mojej strony jak najbardziej pozytywna opinia, polecam tą szkołę. Do tej pory nas nie zawiodła a jedyne zaskoczenia to te pozytywne na całe szczęście. Zajęć angielskiego jest sporo, matematyki też to warto zaznaczyć. Nauka online dzieciom też nie przysparza problemów, wszystko jakoś fajnie jest zorganizowane.
sinnńa

Re: Te Vizja - opinie o szkole

Post autor: sinnńa »

Bardzo dobra szkoła z Warszawy, jak zastanawiacie się czy wybrać publiczną czy też prywatną to namawiam właśnie do prywatnych. Można tak liczyć na wiele świetnych zajęć, jak np nauka programowania, w formie fajnych zabaw, ale i też ogrom innych możliwości. Będziecie zadowoleni z wyboru
Klaśa

Re: Te Vizja - opinie o szkole

Post autor: Klaśa »

I kolejna dobra opinia, z mojej strony muszę bardzo pochwalić to miejsce, nie żałuję, że wybrałam Te Vizje, mimo iż miałam jedną szkołę zdecydowanie bliżej. Nie muszę martwić się o korki, dodatkowe zajęcia i to mi się najbardziej tu podoba. Wszystko mam zagwarantowane właśnie w tej szkole.
Aga

Re: Te Vizja - opinie o szkole

Post autor: Aga »

Moim zdaniem Te Vizja to najlepsza szkoła prywatna. Dwójka moich dzieci tutaj chodzi i nie mogę nic negatywnego o tej szkole powiedzieć. Tak naprawdę dzieci mają tutaj stworzone idealne warunki żeby się rozwijać i uczyć. Te Vizja dodatkowo ciągle idzie z postępem czasu i ciągle się rozwija. Organizowane jest mnóstwo wycieczek, które w dużej mierze edukują, ale pozwalają na odrobinę szaleństwa. Podsumowując Te Vizja moim zdaniem jest najlepszym wyborem :)
iza67

Re: Te Vizja - opinie o szkole

Post autor: iza67 »

Te Vizja to chyba najlepszy wybór. Syn tutaj chodzi a ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Nauczyciele potrafią zachęcić do nauki, co nie zdarza się często w innych szkołach. Szkoła naprawdę godna polecenia. Ciągle się tutaj coś dzieje, dzieci nie mogą się tam nudzić, a nawet dzięki temu uczą się jeszcze lepiej. Synek wybrał sobie też kilka zajęć dodatkowych, na których ma szansę rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Z całego serca polecamy, a jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości to najlepiej wybrać się na dni otwarte
ODPOWIEDZ