Tanie książki - gdzie kupić?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Rajna
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2020, 17:11

Tanie książki - gdzie kupić?

Post autor: Rajna »

Gdzie kupujecie książki online? Jakie księgarnie i antykwariaty polecacie?
Awatar użytkownika
Ulryka_99
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2020, 14:24

Re: Tanie książki - gdzie kupić?

Post autor: Ulryka_99 »

Polecam Literacki24, ja akurat kupuję tam komiksy. Duży wybór, strona prosta w obsłudze, wszystko da się wyszukać.
Awatar użytkownika
sauna
Posty: 71
Rejestracja: 12 paź 2019, 13:40

Re: Tanie książki - gdzie kupić?

Post autor: sauna »

Staram się kupować książki po atrakcyjnej cenie . Ostatnio udało mi się kupić powieść " Sapiens. Od zwierząt do bogów " . Zamówiłam ją tutaj https://www.taniaksiazka.pl/sapiens-od- ... 54423.html . Fascynująca opowieść, w której położono nacisk zarówno na aspekty historyczne, jak i biologiczne.
Awatar użytkownika
Zuzana
Posty: 11
Rejestracja: 11 cze 2019, 22:59

Re: Tanie książki - gdzie kupić?

Post autor: Zuzana »

Orientujecie sie gdzie mozna znalezc ksiazki o duchowosci lub wierze polskich autorow?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MagdaM
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2020, 20:58

Re: Tanie książki - gdzie kupić?

Post autor: MagdaM »

Czytanie książek to bardzo ciekawe hobby z jakim możemy się co raz częściej spotkać. Kilku moich znajomych po którym bym się nigdy tego nie spodziewała ma dość rozbudowaną kolekcję powieści. Wszystko oczywiście zależy od tego co na dany moment nas interesuje. Sama wiem po sobie jak preferencje mogą się drastycznie zmienić w ciągu kilku lat. Na liście najchętniej czytanych są pozycje związane z rozwojem duchowym poszerzające znacznie moje horyzonty. Gdzie kupić fizyczne książki nie wiem, natomiast bardziej praktyczne są ebooki religia takich wydawnictw jak - https://sumuswydawnictwo.pl/ebooki W dzisiejszych czasach nawet na w miarę nowoczesnym smartfonie da radę je czytać :)
ODPOWIEDZ