Sukienki modne w tym sezonie

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Berasia
Posty: 91
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:15

Sukienki modne w tym sezonie

Post autor: Berasia »

Jakie są najmodniejsze sukienki w tym sezonie? Muszę sobie uzupełnić garderobę, bo gdy siostra zobaczyła, jakie starocie mam w szafie to się za głowę złapała. Kazała mi natychmiast kupić jakieś fajne, kobiece sukienki. Do tej pory nie przywiązywałam do tego wagi. Tak jak ona by mnie ubrała, to nie wyszłabym na ulicę. Może bardziej dla mnie będą Wasze propozycje. Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi.
Awatar użytkownika
Gotka
Posty: 70
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:16

Re: Sukienki modne w tym sezonie

Post autor: Gotka »

Najlepiej zwiewne, transparentne i w odcieniach ciała. Tak mi podpowiedziała znajoma, która trochę zna się na modzie. Będą też modne podobno odkryte plecy, ale to też oczywiście nie w każdej sytuacji się sprawdza. No i ku mojej uciesze będzie się nosiło kwiaty, które po prostu uwielbiam. Są bardzo kobiece i od razu kojarzą się z radością i słońcem. Jednak gdzie najlepiej zrobić zakupy to sama jeszcze nie wiem. Musiałabym trochę posiedzieć przy lapku i poszukać w internecie.
Awatar użytkownika
grazka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:22

Re: Sukienki modne w tym sezonie

Post autor: grazka »

Na pewno koronka i falbany wracają do nas :) widziałam sporo takich sukienek w sklepach. Koronki to jeden z takich wieczorowych klasyków, które chyba nigdy tak naprawdę nie wychodzą z mody, a ewentualnie są mniej lub bardziej popularne. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na jakość samej koronki - jeśli jest byle jaka, to nawet najciekawszy krój sukienki całości nie uratuje. Dlatego warto poszperać w znanych sklepach i polskiego produktu a nie chińszczyznę.

ops libiąż
Awatar użytkownika
halynka
Posty: 20
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:14

Re: Sukienki modne w tym sezonie

Post autor: halynka »

A co myślicie o sukienkach koronkowych ? Koronka jest niezwykle kobieca i subtelna, dlatego bardzo dobrze komponuje się z wiosenną pogodą. Tego rodzaju sukienki mają charakter bardziej uroczysty, można je zatem nałożyć podczas ważnych okazji bądź na randkę. Najlepiej sprawdzą się takie w pastelowych kolorach, zwłaszcza w odcieniach pudrowego różu i błękitu. Zwłaszcza ten ostatni wydaje się zawojować cały nadchodzący sezon. Sami zobaczcie jaki spory wybór na https://www.cocomoda.pl/sukienki-z-koronki .
Awatar użytkownika
gross
Posty: 92
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:48

Re: Sukienki modne w tym sezonie

Post autor: gross »

Jak sukienki to i buty. Ładne botki czy szpilki tutaj ostatnio widziałam https://www.czasnabuty.pl/ . W ogóle w tym sklepie jest ogromny wybór, myśle że sobie coś na wiosnę zamówię bo ceny kuszą ^^

phoenix contact clipfix 35
Awatar użytkownika
Giggs
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 14:11

Re: Sukienki modne w tym sezonie

Post autor: Giggs »

Jak najbardziej jest to przydatna rzecz. Fajnie z Twojej strony, że się tym podzieliłeś.
Dla miłości się żyło i umierało.
Awatar użytkownika
siniora
Posty: 164
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:54

Re: Sukienki modne w tym sezonie

Post autor: siniora »

Ja teraz na https://mybaze.com/pl/inspiracje-sukien ... puszystych upolowalam piekna modna sukienke. az bylam w szoku ze udalo mi sie znalezc taka w duzym rozmiarze bo niestety zazwyczaj miewam z tym problem!
Awatar użytkownika
izkalala
Posty: 269
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:52

Re: Sukienki modne w tym sezonie

Post autor: izkalala »

Jak chcesz ubierać się naprawdę modnie to polecam Ci stronę z butami jaką jest https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie-100.html Znajdziesz tutaj bardzo dużo interesujących ofert które z pewnoscią przypadną Ci do gustu.
Awatar użytkownika
WikiDab
Posty: 45
Rejestracja: 25 paź 2019, 14:26

Re: Sukienki modne w tym sezonie

Post autor: WikiDab »

To racja, koronka i falbany są teraz w modzie. Popularne są również sukienki rozkloszowane, które możesz znaleźć na Ceneo. Tam jest mnóstwo modnych ciuszków, więc z pewnością kupisz coś do nowej garderoby :)

hospicjum via spei
Awatar użytkownika
little_bee
Posty: 71
Rejestracja: 27 maja 2020, 7:57

Re: Sukienki modne w tym sezonie

Post autor: little_bee »

Mi się podobają sukienki Vanilla ze sklepu internetowego vnd.pl. Mają tam równie śliczną kolekcję Oh!Zuza, chociaż ona jest dla mnie już trochę zbyt młodzieżowa.
ODPOWIEDZ