Sklep internetowy z bielizną

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
AlicjaKos
Posty: 122
Rejestracja: 26 lut 2020, 15:41

Sklep internetowy z bielizną

Post autor: AlicjaKos »

Cześć!
Jaki sklep możecie mi polecić jeśli chodzi o wybór dobrze wykonanej, stylowej i jednocześnie seksownej bielizny nocnej. Macie swoje ulubione sklepy? Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
MajkaN
Posty: 30
Rejestracja: 16 kwie 2020, 15:37

Re: Sklep internetowy z bielizną

Post autor: MajkaN »

A czy miałyście okazję może sprawdzać ofertę przygotowaną przez https://lovita.pl/ jeśli nie to oczywiście polecam, sklep z szeroką ofertą pięknej bielizny i jednocześnie przystępnymi cenami. Na pewno warto przeczekać nawet tą trochę dłuższą dostawę!
Awatar użytkownika
Qellina
Posty: 16
Rejestracja: 19 maja 2020, 10:40

Re: Sklep internetowy z bielizną

Post autor: Qellina »

Dołączam się do wypowiedzi, że Lovita naprawdę pozytywnie zaskakuje ilością propozycji i dobrymi cenami. Mój numer jeden jeżeli chodzi o sklep internetowy z seksowną bielizną nocną i to nie tylko koszulami, ale również body, czy także pończochami. Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
AlicjaKos
Posty: 122
Rejestracja: 26 lut 2020, 15:41

Re: Sklep internetowy z bielizną

Post autor: AlicjaKos »

O proszę dziękuję za podpowiedzi, na pewno sprawdzę i postaram się zdać Wam relację czy zakupy się udały. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Sklep internetowy z bielizną

Post autor: Zrelaksowana »

A czy zakładacie czasami halkę pod spódniczkę lub sukienkę? Jeśli tak, to gdzie się w takie halki zaopatrujecie? Ja widziałam ostatnio spory ich wybór w sklepie internetowym https://mewa24.pl/374-halki-damskie. Jak sądzicie, opłaca się zamówić halkę właśnie w tym sklepie?
Awatar użytkownika
Tossa831
Posty: 29
Rejestracja: 15 kwie 2020, 22:52

Re: Sklep internetowy z bielizną

Post autor: Tossa831 »

Czyli jednak widzę, że mamy trochę osób które już są już po zakupach w Lovita i bardzo dobrze, bo naprawdę potrafią pozytywnie zaskoczyć zarówno jakością, zakresem cen i jednocześnie propozycjami dla każdej z nas niezależnie od rozmiarów. Pozdrawiam i oczywiście życzę udanych zakupów!
ODPOWIEDZ