restauracja z dostawa do domu, warszawa srodmiescie

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
mosiek
Posty: 58
Rejestracja: 27 lis 2019, 21:37

restauracja z dostawa do domu, warszawa srodmiescie

Post autor: mosiek »

Tak jak w temacie, skad zamowie jedzenie z dostawa do domu? moze byc pizza, jakies dania obiadowe, zeby bylo urozmaicenie :)
Awatar użytkownika
malpeczka
Posty: 136
Rejestracja: 12 gru 2019, 21:17

Re: restauracja z dostawa do domu, warszawa srodmiescie

Post autor: malpeczka »

ja tutaj zamawialam ostatnio pizze http://pizzazlota65.pl/centrum/ dania obiadowe tez maja od poniedzialku do piatku :) dostawa punktualnie, bez kontaktu z kierowca wiec jak najbardziej bezpiecznie :) smacznie i pozywnie :)pizza chłopska przepychota
Awatar użytkownika
Gustavo
Posty: 178
Rejestracja: 09 wrz 2019, 8:45

Re: restauracja z dostawa do domu, warszawa srodmiescie

Post autor: Gustavo »

Jeśli chodzi o Warszawę to mogę śmiało polecić restaurację Szkutnia. Specjalizują się w kuchni włoskiej, ale mają też wiele innych równie pysznych dań. Mają dowóz do domu, można nawet zamówić online bez dzwonienia ;)
Jadź

Re: restauracja z dostawa do domu, warszawa srodmiescie

Post autor: Jadź »

Już niebawem restauracje będą otwarte więc możemy zapomnieć o dostawie do domu. Ja z pewnością udam się chętnie do Restauracji u Wieniawy bo to jedna z moich ulubionych. Kocham polską kuchnię a tam serwują najlepsze posiłki wedle starodawnych receptur. Polecam każdemu kto lubi dobrze zjeść.
Daża

Re: restauracja z dostawa do domu, warszawa srodmiescie

Post autor: Daża »

Gustavo pisze: ↑27 paź 2020, 9:57 Jeśli chodzi o Warszawę to mogę śmiało polecić restaurację Szkutnia. Specjalizują się w kuchni włoskiej, ale mają też wiele innych równie pysznych dań. Mają dowóz do domu, można nawet zamówić online bez dzwonienia ;)
Dobrze wiedzieć. A zakupy też zamawiacie z dostawą do domu? Opłaca się to, ponosi się koszty dostawy?
sińora

Re: restauracja z dostawa do domu, warszawa srodmiescie

Post autor: sińora »

Ja ostatnio jakoś nie bujam się po lokalach. Za to odkrylam aplikację jokr i tam robię zakupy. Fajnie bardzo to działa, bo wybieram produkty i oni je dostarczają w 15 minut i to serio tyle trwa. Ostatnio po niecałych 10 miałam już wszystko w domu. Ekspresowi są a dostawa darmowa
ewapopiel

Re: restauracja z dostawa do domu, warszawa srodmiescie

Post autor: ewapopiel »

Zdecydowanie restauracja warszawa centrum Le Cedre! Możesz zamówić jedzenie na miejscu, jak i na wynos. Potrawy są przepyszne, świeże i bardzo sycące, ale nie tłuste. Ceny moim zdaniem również wypadają całkiem korzystnie. Polecam każdemu, kto poszukuje smacznego jedzonka w Wawce!
ODPOWIEDZ