przesyłka paletowa

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
gross
Posty: 92
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:48

przesyłka paletowa

Post autor: gross »

Dobry i tani kurier poszukiwany do przesyłek na paletach. Kogo byście polecili? Zależy mi na sprawdzonych firmach kurierskich, gdyż chciałabym podjąć się dłuższej współpracy. Będę bardzo dużo takich towarów wysyłać, więc fajnie też jakby była możliwość oferowania jakichś zniżek
Awatar użytkownika
sekki
Posty: 157
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:56

Re: przesyłka paletowa

Post autor: sekki »

gross pisze: ↑27 wrz 2021, 4:28 Dobry i tani kurier poszukiwany do przesyłek na paletach. Kogo byście polecili? Zależy mi na sprawdzonych firmach kurierskich, gdyż chciałabym podjąć się dłuższej współpracy. Będę bardzo dużo takich towarów wysyłać, więc fajnie też jakby była możliwość oferowania jakichś zniżek
A dokąd ta paleta ma iść? Czy to paleta do Hiszpanii czy krajowa? W każdym razie polecam sprawdzić ofertę Donati ponieważ bardzo wiele osób chwali sobie współpracę właśnie z tą firmą
Sławomir

Re: przesyłka paletowa

Post autor: Sławomir »

Zdecydowanie mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić artykuł na temat przesyłki paletowej, który znajdziecie na stronie - https://chwilrank.pl/nadawanie-przesylk ... ganizowac/ . Platformy logistyczne umozliwiają między innymi monitorowanie przesyłek w czasie rzeczywistym, co jest ogromnym plusem.
ODPOWIEDZ