Powiększanie piersi

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Anna78
Posty: 34
Rejestracja: 27 lip 2019, 7:43

Powiększanie piersi

Post autor: Anna78 »

Cześć,

Czy ktoś z was był może na takim zabiegu we Wrocławiu? Możecie polecić mi jakiś gabinet?
Awatar użytkownika
Basia88
Posty: 27
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:29

Re: Powiększanie piersi

Post autor: Basia88 »

Hej,

Ja byłam na takim zabiegu w gabinecie Aestetica. Poszukaj w sieci, na tej stronie masz wszystko bardzo fajnie wytłumaczone :) Polecam sprawdzic i powodzenia! :)
Awatar użytkownika
znaczkowa
Posty: 47
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:46

Re: Powiększanie piersi

Post autor: znaczkowa »

Nie znam Wrocka ale w Katowicach (i w Krakowie) jest klinika Dermed z najlepszymi specjalistami i nowoczesnym sprzetem. Ja tam metoda reimplantacji tkanki tluszczowej powiekszylam swoje i uwazam ze to byl dobry wybor :D Myslalam o silikonach ale ostatecznie tluszcz wlasny jest bardziej naturalny
Awatar użytkownika
Bela
Posty: 116
Rejestracja: 08 gru 2019, 19:59

Re: Powiększanie piersi

Post autor: Bela »

Jeśli szukacie dobrego chirurga plastycznego, który sprawi, że Wasze piersi będą naprawdę idealne (moje są, uwierzcie:P) wybierzcie się do dr Anny Olender https://drolender.pl - mi dobrała anatomiczne implanty firmy Mentor, jestem ogromnie zadowolona :)
Awatar użytkownika
znaczkowa
Posty: 47
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:46

Re: Powiększanie piersi

Post autor: znaczkowa »

Ja to mam jeszcze piersi ok ale moja siostra miala duzy kompleks i poprawiala ich wyglad i powiekszala o jeden rozmiar w Łodzi u dr. Żukowskiej :) efekt jest swietny i bardzo naturalny
Awatar użytkownika
malpeczka
Posty: 136
Rejestracja: 12 gru 2019, 21:17

Re: Powiększanie piersi

Post autor: malpeczka »

dr Żukowska super specjalistka, sama bylam u niej wlasnie na kilku zabiegach i zawsze wychodzilam zadowolona :) fajne podejscie, duze doswiadczenie i wiedza
ODPOWIEDZ