Mleko w proszku Nuppi

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Tyria_71
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2021, 17:41

Mleko w proszku Nuppi

Post autor: Tyria_71 »

Witajcie. Słyszeliście o mlekach w proszku Nuppi? Widziałam je w naprawdę dobrej cenie w sklepie internetowym naszsmyk.pl. Swoją drogą zastanawiam się nad zrobieniem tam nieco większych zakupów. Polecacie?
Awatar użytkownika
Wiktoria69
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2020, 8:25

Re: Mleko w proszku Nuppi

Post autor: Wiktoria69 »

Tak się składa, że obecnie podaję mojemu synkowi mleko początkowe Nuppi i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie kosztuje dużo, a skład ma świetny. Polecam zarówno produkty Nuppi, jak i sam sklep.
Hłanita

Re: Mleko w proszku Nuppi

Post autor: Hłanita »

Ja akurat nie znam tego mleka, ale najważniejsze, że odpowiada Waszym dzieciaczkom :) U nas akurat sprawdziło się mleko Hipp Bio Combiotik, sporo mam polecało mi je, jako mleko najbliższe mleku matki i chyba coś w tym jest, bo bardzo dobrze się sprawdziło się u mojej córki.
Żanett

Re: Mleko w proszku Nuppi

Post autor: Żanett »

Hłanita pisze: ↑28 cze 2021, 2:03 Ja akurat nie znam tego mleka, ale najważniejsze, że odpowiada Waszym dzieciaczkom :) U nas akurat sprawdziło się mleko Hipp Bio Combiotik, sporo mam polecało mi je, jako mleko najbliższe mleku matki i chyba coś w tym jest, bo bardzo dobrze się sprawdziło się u mojej córki.
Też karmię teraz tym mlekiem. Wcześniej mieliśmy różne inne próby, ale córka nie bardzo akceptowała, jeśli chodzi o HiPPa, to nie ma żądnych problemów z brzuszkiem, kolkami czy ulewaniem.
ODPOWIEDZ