Łazienkowe dodatki

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Adelajda
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2021, 15:41

Łazienkowe dodatki

Post autor: Adelajda »

Cześć wszystkim! Powiedzcie mi, czy kupując dodatki łazienkowe, liczy się dla was wyłącznie funkcjonalność, czy patrzycie też na ich design? Dla mnie nawet dyspensery chusteczek mogą stanowić ciekawą ozdobę i uzupełniać aranżację. Ktoś ma podobne zdanie?
tómer

Re: Łazienkowe dodatki

Post autor: tómer »

Okej, a możesz mi powiedzieć, jak stara cegła na ścianie wygląda? Czy Waszym zdaniem ogólnie to się nadaje robić, czy niekoniecznie? A może ogólnie macie zdanie, że należy inaczej się za to zabierać? Chętnie się przekonam, bo nie chcę ogólnie zrobić niczego złego. Stąd może warto ogólnie polecić i inne rozwiązania?
łajaka

Re: Łazienkowe dodatki

Post autor: łajaka »

Jak wyglądają wasze łazienki? A jak chcielibyście, aby wyglądały? Mała, skromna, w których pomieści się to co potrzebne i tylko tyle? Czy większa w której swobodnie można przemieszczać się z prysznica do wanny? Moim marzeniem jest, aby stała toaletka, a w jej tle, na ścianie płytki ceglane. Będąc na wakacjach właśnie tak wyglądała toaleta, więc stąd taki pomysł.
łyżka

Re: Łazienkowe dodatki

Post autor: łyżka »

Ja ostatnio zamawiałam kabinę prysznicową. Chciałam taką w stylu nowoczesnym, nie jakiś nudny/ plastikowy brodzik... No i znalazłam w sklepie ŚWIAT ŁAZIENEK XXI w. Warto się tam rozejrzeć, bo mają luksusowe i wysoko jakościowe produkty do wyposażenia pomieszczeń kąpielowych. Nie tylko kabiny ale też wanny, meble, dodatki, oświetlenie, lustra, odpływy, ceramikę etc.
Majkel

Re: Łazienkowe dodatki

Post autor: Majkel »

Dla osób szukających funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań do swojej łazienki, maskownice do brodzika stanowią doskonałe uzupełnienie. Na https://balneo.pl/kategoria-produktu/br ... -brodzika/ oferowane są produkty, które łączą elegancję z praktycznością, dodając wykończenia do każdej łazienki.
ODPOWIEDZ