Jakie urządzenia kosmetyczne do wyszczuplania?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Hańka

Jakie urządzenia kosmetyczne do wyszczuplania?

Post autor: Hańka »

Szukam przydatnych podpowiedzi w zakresie wyboru dobrej jakości urządzeń do wykonywania bezinwazyjnie wyszczuplania i modelowania sylwetki w swoim salonie kosmetycznym? Liczę na Wasze wskazówki i podpowiedzi w tym zakresie. Mam nadzieję, że trochę informacji się pojawi :)
Miśka44

Re: Jakie urządzenia kosmetyczne do wyszczuplania?

Post autor: Miśka44 »

Jeśli chodzi o wybór skutecznych urządzeń kosmetycznych do swojego salonu to weź pod uwagę ofertę firmy IFApro a dokładnie urządzenie Emson https://ifapro.pl/emson/ gdzie będziesz mogła liczyć na profesjonalizm obsługi, racjonalne ceny i jednocześnie wysoką skuteczność samego zabiegu. Warto wspomnieć, ze podczas jednej sesji spała jednocześnie tkankę tłuszczową oraz buduje i stymuluje mięśnie także klientki są coraz to bardziej zainteresowane :)
Zośka32

Re: Jakie urządzenia kosmetyczne do wyszczuplania?

Post autor: Zośka32 »

Też sądzę, że to całkiem niezła propozycja do zastosowania w swoim salonie kosmetycznym który przyniesie spore korzyści zarówno dla klientek, ale również dla Was poszerzając zakres swoich usług. Według mnie to dobry kierunek poszukiwań, dlatego jak już to właśnie kontaktując się z Ifapro licząc też na wsparcie szkoleniowe i serwisowe.
Hańka

Re: Jakie urządzenia kosmetyczne do wyszczuplania?

Post autor: Hańka »

Zośka32 pisze: ↑24 sie 2021, 13:25 Też sądzę, że to całkiem niezła propozycja do zastosowania w swoim salonie kosmetycznym który przyniesie spore korzyści zarówno dla klientek, ale również dla Was poszerzając zakres swoich usług. Według mnie to dobry kierunek poszukiwań, dlatego jak już to właśnie kontaktując się z Ifapro licząc też na wsparcie szkoleniowe i serwisowe.
No to trzeba będzie w takim razie sprawdzić i zobaczymy czy to rozwiązanie optymalne dla naszego salonu.
Bareśka

Re: Jakie urządzenia kosmetyczne do wyszczuplania?

Post autor: Bareśka »

Jak najbardziej mogę się zgodzić co do Emson, który spala tkankę tłuszczową oraz buduje i stymuluje mięśnie. Sama technologia bezinwazyjna i skuteczna w całym działaniu. Jeśli chodzi akurat o skuteczność działania to bardzo dobrze wypada https://ifapro.pl/emson/ sprawdzić zakres i skontaktuj się z obsługą żeby umówić się na prezentację i dowiedzieć się jak to dokładnie wygląda też przy ewentualnych szkoleniach

malowanie pokoju na poddaszu
ODPOWIEDZ